Weź udział w zabawie! Zagłosuj i zdobądź rabat na szkolenia!

Wybierz temat, o którym chcesz posłuchać podczas Data & Analytics Comarch Meetup!

Twórz z nami agendę wydarzenia! 

Interesujesz się analizą danych? Weź udział w naszej zabawie! Wybierz temat prelekcji, o którym chciałbyś usłyszeć podczas konferencji i ciesz się rabatem na szkolenia z analizy danych!

W głosowaniu może wziąć udział każdy pasjonat danych!

Niezależnie od tego, czy kupiłeś już bilet na konferencję, czy dopiero rozważasz swój udział, weź udział w naszej zabawie i zyskaj 20% rabat na szkolenie! Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wypełnić poniższy formularz, wybierając jeden z proponowanych tematów ostatniej prelekcji. Dalsze instrukcje dotyczące wykorzystania rabatu otrzymasz na podany adres mailowy!

Pamiętaj, że otrzymany rabat obowiązuje na szkolenia z analizy danych (z wykluczeniem Bootcampów) potwierdzone do realizacji przez Centrum Szkoleniowe Comarch. Ważność rabatu upływa 31.03.2025.

Zyskaj szkolenie z analizy danych z rabatem!

Analiza w Power BI

Power BI to zaawansowane narzędzie, które umożliwia łączenie danych z różnorodnymi źródeł, takimi jak bazy danych, pliki, usługi webowe i inne, użytkownicy mogą z łatwością integrować i przekształcać dane. Power BI oferuje szeroki wachlarz narzędzi wizualizacyjnych, które pozwalają na tworzenie atrakcyjnych i czytelnych raportów oraz wykresów, ułatwiając zrozumienie i prezentację złożonych informacji.

Python w analizie danych

Python jest prosty i czytelny, co ułatwia naukę i codzienną pracę, jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w różnych dziedzinach takich jak analiza danych, uczenie maszynowe, przetwarzanie tekstu, tworzenie stron internetowych i automatyzacja zadań, a także posiada ogromną liczbę zewnętrznych bibliotek, takich jak Pandas, NumPy, SciPy i scikit-learn, które upraszczają i automatyzują wiele skomplikowanych operacji.

Analiza danych w Excel

Excel jest niezwykle uniwersalnym narzędziem, stosowanym w różnych branżach i sektorach, co sprawia, że jego obsługa jest cenną umiejętnością niezależnie od specjalizacji. Skuteczne wykorzystanie narzędzi i funkcji Excela pozwala na łatwe wyszukiwanie danych, analizę dużych zbiorów oraz wyciąganie istotnych informacji. Analiza danych w Excelu wspiera podejmowanie przemyślanych decyzji biznesowych.

Wypełnij formularz i wybierz temat ostatniej prelekcji!

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Skorzystaj z oferty Early Bird!

Kup bilet na wydarzenie taniej i zyskaj e-learning!

Zarejestruj się