E-learningi MS Excel


Dostęp do materiału szkoleniowego przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

Oferta szkoleń

Pomimo upływu czasu MS Excel nadal cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę. Sprawdź naszą ofertę wygodnych szkoleń e-learningowych.

Do Twojej dyspozycji oddajemy pakiet e-learningów MS Excel, dzięki którym nauczysz się nie tylko podstaw programu MS  Excel, ale także zaczniesz swobodnie poruszać się po arkuszu, stosując różnego rodzaju funkcje, formatowanie danych, formatowanie ogólne, czy edycję wyglądu i sposobu prezentacji danych.

Nasze e-learningi MS Excel dedykujemy zarówno osobom, które zaczynają przygodę z programem Excel jak i tym, którzy chcą utrwalić dotychczasowa wiedzę, lub wzbogacić ją o dodatkowe informacje.

Dostępne szkolenia w ramach biblioteki MS Excel

ZWRÓĆ UWAGĘ

Dostęp do szkolenia nadawany jest w ciągu 48 godzin roboczych. Dane dostępowe przekazywane są uczestnikowi szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji bądź przy zakupie w e-sklepie.  

Usprawnij swoją pracę z MS EXCEL

Zapoznaj się z naszą biblioteką szkoleń MS Excel, obejmującą tematykę pracy w tym programie.

Wstęp do obsługi arkusza kalkulacyjnego, operacje na pliku i arkuszach, formatowanie komórek, wprowadzanie danych i wiele innych - to wszystko w doskonale skompowanych pakietach szkoleniowych.

Opinie o e-learningach MS Excel

  • Jestem zadowolona z faktu, iż zdecydowałam się na to szkolenie. E-learning MS Excelw tej formie jest bardzo wygodny, w dodatku fakt, iż filmiki można zatrzymywać i cofać jest bardzo na plus, ponieważ wszystko można sobie przetworzyć na spokojnie, w swoim własnym tempie.

    Angelika
  • Ciekawie poprowadzone szkolenie.Cenne jest to, że podawane są skróty klawiszowe.Przejrzyście i w przystępny sposób przeprowadzony e-learning MS Excel

    Magda
  • W sposób rzeczowy przedstawiono tematy dot. ochrony arkuszy i skoroszytów oraz opcje dot. drukowania pliku przygotowanego do wydruku.

    Piotr
Spotkajmy się na szkoleniach zdalnych i stacjonarnych
Więcej potrzebnych informacji o szkoleniach zdalnych i stacjonarnych odnajdziesz na naszych stronach
Jesteś zainteresowany innymi szkoleniami e-learningowymi ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń e-learningowych i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33