IT Networks

 

 

 

Comarch IT Networks to szereg usług pozwalających na integrację rozwiązań wspierających wymianę informacji i sprawną komunikację w firmie.

 

 

Obejmują one wszelkie technologie komunikacyjne, aplikacje, a także środki transmisji danych jak sieci WAN czy LAN pozwalające nie tylko na usprawnienie komunikacji, ale również wymianę i dostęp do informacji firmowych.

Network Managed Services

Comarch Network Managed Services (CNMS) – to koncepcja rozwiązania przeznaczona do tworzenia i utrzymania sieci transmisji danych, w tym WAN / LAN / WLAN. CNMS to kompleksowe rozwiązanie w zakresie budowy lub modernizacji istniejących sieci transmisji, a także zarządzania i administrowania tymi sieciami. Ponadto dostarczamy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.

 

Dowiedz się więcej

Comarch Network Managed Services

Contact Center

Comarch Contact Center (CCC) - to pakiet rozwiązań usprawniający komunikację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji, a jednocześnie wspierający zarządzanie relacjami z klientem. Proponowane przez Comarch rozwiązanie ułatwia sprawne zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie oraz pozwala na zoptymalizowanie procesu obsługi klienta przy wykorzystaniu posiadanych przez klienta zasobów - zarówno ludzkich, jak i informatycznych. Rozwiązanie dostępne jest zarówno w modelu gdzie instalacja odbywa się w środowisku klienta, jak również w modelu usługowym, wykorzystującym zasoby sprzętowe Comarch Data Center.

 

Dowiedz się więcej

Comarch Contact Center

Network Operations Center

Comarch Network Operations Center (NOC) - to kompleksowe rozwiązanie stanowiące Pojedynczy Punkt Kontaktu z klientem, zapewniające wsparcie techniczne w zakresie Monitoringu oraz Service Desku w obszarze infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i instytucji. 

 

Dowiedz się więcej

Comarch Networks Operations Center

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Do pobrania

Najnowsze whitepapery, ulotki

Pobierz Pobierz