Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza

Najnowsze wpisy:

Webinary Comarch EZD

Cykl webinarów o wdrożeniu systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji. Posłuchaj jak wyglądają praktyczne aspekty wdrożenia systemu w jednostce administracji publicznej, jaka jest rola koordynatora transformacji cyfrowej oraz dowiedz się o możliwościach systemu Comarch EZD.

Poradnik e-Doręczenia w administracji publicznej

e-Doręczenia to nowoczesny środek do szybkiej, bezpiecznej i niezawodnej wymiany korespondencji między instytucjami publicznymi, przedsiębiorstwami i obywatelami. Pobierz nasz poradnik.

e-Doręczenia – integracja z Comarch EZD

e-Doręczenia jest to elektroniczny odpowiednik listu poleconego za potwierdzeniem odbioru. Usługa adresowana jest do podmiotów publicznych, obywateli i firm.

Jak wdrożyć system ERP w organizacji?

Czy chcesz wdrożyć system ERP w swojej organizacji? Z naszego poradnika dowiesz się, jak wybrać odpowiednie dla instytucji rozwiązanie oraz jak przeprowadzić poszczególne etapy wdrożenia.

Jak wdrożyć system EZD w urzędzie?

Jesteś osobą odpowiedzialną za organizację pracy urzędu? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy praktyczne informacje, jak wdrożyć system do elektronicznego zarządzania dokumentacją w instytucji publicznej.

Krajowy System e-Faktur (KSeF) w systemie Comarch ERP Egeria

Czy znajome jest Ci pojęcie KSeF? Krajowy System e-Faktur jest oficjalną rządową platformą do wystawiania, otrzymywania oraz przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po KSeF.

API Comarch ERP Egeria 6

Interfejsy integracyjne (API) - webservice pośredniczący w wymianie danych między systemem Comarch ERP Egeria a Klientem.

Krajowy System e-Faktur

Już od początku tego roku można korzystać z Krajowego Systemu e-Faktur. KSeF to rządowa platforma do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych.

Platforma Elektronicznego Fakturowania

Od 1.08.2019 r. wszystkie instytucje i firmy podlegające pod ustawę o Zamówieniach Publicznych mają obowiązek przyjmowania faktur elektronicznych od dostawców dla zamówień publicznych. W tym celu utworzona została Platforma Elektronicznego Fakturowania.

Trendy IT dla administracji publicznej

Przygotowaliśmy eBook z opisem kilku trendów IT, które mogą wpływać na działalność instytucji administracji publicznej w najbliższym czasie.

Tag: wiedza