Program do produkcji mebli

Branża meblarska jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu w Polsce. W niemal 30 tys. firm pracuje ponad 205 tys. osób. Polski przemysł meblarski należy również do najbardziej proeksportowych gałęzi gospodarki. 

Aby sprostać wymaganiom rynku i odnaleźć się w trudnych realiach gospodarczych warto zainteresować się systemem ERP, który usprawni kontrolę kosztów, polepszy gospodarkę materiałową, czy pomoże zaoszczędzić czas.

Pobierz kompendium

Konfigurowalność i produkcja seryjna mebli

Specyficzną cechą branży jest konieczność indywidualnego spojrzenia na potrzeby klientów, którzy oczekują konfigurowalności i możliwości dostosowania wybranych przez siebie produktów pod swoje potrzeby. Stawia to przed producentami mebli wiele wyzwań – konieczność zamówienia potrzebnych elementów, detali, kalkulacja kosztów, planowania produkcji, monitorowania procesu realizacji zamówień, a później śledzenia danej sztuki.

Seryjna produkcja wymaga koordynacji wielu obszarów, co bez specjalistycznego oprogramowania klasy ERP może być niemożliwe. A każde wydłużenie czasu produkcji powoduje chaos, a także straty finansowe.

Zarządzanie gospodarką magazynową

W firmach produkcyjnych, które dysponują magazynami, często o wielopoziomowej strukturze, nieodzownym wsparciem jest system informatyczny, który usprawni prace, taki jak Comarch WMS.

Comarch WMS to dwa rozwiązania: Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier. Dzięki pełnej integracji z systemami ERP w łatwy sposób można sprawować kontrolę przepływu towarów w firmie. Comarch WMS zapewnia m.in. wsparcie podczas przyjmowania i lokalizacji towarów na magazynie, czy zarządzanie poprzez dyspozycje przydzielone pracownikom, monitorowanie stanu i czas realizacji zadań.

System ERP dla branży meblarskiej

Pobierz mini kompendium, zapoznaj się z ofertą Comarch dla branży meblarskiej, zobacz film i przeczytaj artykuły, w których opisujemy, jak nasze rozwiązania sprawdzają się w firmach produkujących i sprzedających meble.

Specjalnie dla czytelników mini kompendium udostępniamy także nagrania z konferencji dla firm produkcyjnych „Produkcja w dobrych rękach 2021”, do których wcześniej można było uzyskać dostęp jedynie po rejestracji!

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań
oraz kompendium dla branży meblarskiej

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.