Oprogramowanie dla firm

Programy klasy ERP - branżowe rozwiązania dla firm od Comarch

Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, sprawne zarządzanie, prowadzenie jednolitej polityki firmowej, a w efekcie poprawa wyniku handlowego to wyzwania, przed jakimi stają właściciele sklepów detalicznych w warunkach nowoczesnej gospodarki rynkowej. W obecnych czasach potrzebne jest całościowe spojrzenie na wszystkie procesy operacyjne w ramach całej firmy, a jednocześnie dbałość o pojedyncze zdarzenia handlowe, będące podstawą prowadzenia biznesu detalicznego.

W ofercie Comarch znajdą Państwo profesjonalne rozwiązania wspierające działalność w handlu detalicznym m.in. integrację z platformą Comarch EDI, która pozwala na wymianę elektronicznych dokumentów z dostawcami i odbiorcami.

 

Zarządzanie pojedynczym sklepem detalicznym

Comarch ERP Optima Detal jest idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych sklepów detalicznych. Ze specjalnie zaprojektowanym modułem obsługującym szybką sprzedaż detaliczną stanowi doskonałe narzędzie pracy w sklepach. W standardzie system współpracuje z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych oraz posiada wbudowany intuicyjny i czytelny ekran sprzedaży detalicznej. Comarch ERP Optima Detal jest modułem programu do zarządzania Comarch ERP Optima.

Więcej o Comarch ERP Optima

Rozwiązania Comarch ERP do zarządzania siecią handlu detalicznego

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza