Planujesz zmianę obecnego systemu? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie świetną informację!

Skorzystaj z 30% rabatu na zakup systemu Comarch ERP Optima.
W przypadku wersji abonamentowej, rabat 30% obowiązuje przez pierwsze 12 miesięcy od zamówienia usługi.

Promocja skierowana jest do nowych Klientów. Mogą z niej skorzystać firmy i biura rachunkowe, używające dotychczas innego oprogramowania klasy ERP. 

Promocja trwa od 01.11.2023 - 31.01.2024.

Aby otrzymać rabat do zamówienia systemu Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej, należy przesłać na adres e-mail: sklep@comarch.pl fakturę za zakup licencji lub przedłużenie gwarancji na dowolny system wystawioną pomiędzy 1.11.2022, a 31.10.2023. Po pozytywnej weryfikacji dokumentu zostanie udostępniony jednorazowy kod rabatowy do wykorzystania w Sklepie Comarch https://sklep.comarch.pl na zakup wybranych modułów Comarch ERP Optima.

W przypadku zakupu systemu Comarch ERP Optima w Chmurze Standard należy przesłać na adres e-mail: kontakt@comarch-cloud.pl fakturę za zakup licencji lub przedłużenie gwarancji na dowolny system wystawioną pomiędzy 1.11.2022, a 31.10.2023. Po pozytywnej weryfikacji dokumentu Klientowi zostanie udostępniony jednorazowy kod rabatowy do wpisania w formularzu na stronie https://zamow.online.comarch.pl/ na zakup wybranych modułów Comarch ERP Optima w Chmurze Standard.

System można również zakupić z rabatem u Autoryzowanego Partnera Comarch (sieć Partnerów dostępna na stronie http://www.erp.comarch.pl/mapasprzedazy/ ).

Promocji nie można łączyć z innymi. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Promocji.

Firma Comarch zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność: wszystkie moduły Comarch ERP Optima są dostępne do darmowego przetestowania.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza