Promocje

Promocja Migracja -30% do 31.03.2020

Kup Comarch ERP Optima 30% taniej w naszym sklepie internetowym. W uwagach do zamówienia wpisz „Migracja Optima” oraz prześlij fakturę za ostatnio używane oprogramowanie ERP (księgowe, do zarządzania) innego producenta na adres email: sklep@comarch.pl w tytule wpisując numer zamówienia ze Sklepu Comarch.

Skorzystaj z promocji

Migracja Optima : - 30%

W dniach 1.02.-31.03.2020 przygotowaliśmy dla Państwa promocję „Migracja Optima”.

Promocja „Migracja Optima” polega na możliwości zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej z rabatem w wysokości 30%, udzielanym jednorazowo w przypadku pierwszego zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima.

Szczegóły promocji

Promocja dla nowo powstałych firm

Zapraszamy do skorzystania z promocji skierowanej do przedsiębiorców, którzy swoja działalność zarejestrowali w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W ramach oferty mogą oni skorzystać z 10% rabatu na zakup poprogramowania Comarch ERP Optima.

Więcej

 

Pakiety promocyjne

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do pewnej grupy odbiorców, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

Więcej

Promocja dla klientów migrujących między programami

Promocja dotyczy użytkowników przechodzących na systemy Comarch działające w środowisku Windows.

Więcej

 

Promocje dla biur rachunkowych

Promocja dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego to nowe możliwości dochodu dla tego typu firm, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Więcej

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza