Promocja „20% rabatu na Comarch PPK”

Promocja dla Użytkowników systemów Comarch ERP (zarówno wersji stacjonarnych, jak i chmurowych), z uwzględnieniem instalacji dla Biur Rachunkowych, Podmiotów Powiązanych i wersji Standalone na zakup aplikacji Comarch PPK z 20% rabatem w stosunku do cen katalogowych.

Więcej

Promocja dla nowo powstałych firm

Zapraszamy do skorzystania z promocji skierowanej do przedsiębiorców, którzy swoja działalność zarejestrowali w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W ramach oferty mogą oni skorzystać z 10% rabatu na zakup poprogramowania Comarch ERP Optima.

Więcej

 

Pakiety promocyjne

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do pewnej grupy odbiorców, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

Więcej

Promocja dla klientów migrujących między programami

Promocja dotyczy użytkowników przechodzących na systemy Comarch działające w środowisku Windows.

Więcej

 

Promocje dla biur rachunkowych

Promocja dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego to nowe możliwości dochodu dla tego typu firm, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Więcej

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność: wszyskie moduły Comarch ERP Optima są dostępne do darmowego przetestowania.

Program dostępny w wersji chmurowej (online). Zawsze aktualny
i zgodny z przepisami. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu.

Więcej o Chmurze Comarch

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza