Informujemy, iż z dniem 31 grudnia 2019 roku nastąpiło całkowite zakończenie wsparcia oprogramowania Comarch ERP Klasyka. Po tej dacie nie będzie można już dokonać zakupu tego produktu czy usługi, ani też korzystać ze wsparcia konsultantów Comarch Asysta w zakresie pracy na tym systemie.

Od 2019 roku nie będziemy już udostępniać upgrade’ów systemu Comarch ERP Klasyka.

Programy z pakietu Comarch Klasyka (m.in. FPP) to jedyne markowe systemy informatyczne do obsługi firm, działające w środowisku MS-DOS, które są stale rozwijane i aktualizowane od ponad 20 lat!

Liczne grono zwolenników Comarch ERP Klasyka od lat ceni sobie szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Ponad 45 000 Klientów w całej Polsce stawia Comarch ERP Klasyka wśród najlepszych i najpopularniejszych programów dla przedsiębiorców, jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym rynku! 

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Comarch ERP Klasyka, nie musisz obawiać się kosztownej wymiany sprzętu zakupu nowych systemów operacyjnych. Wystarczy, że wykupisz aktualizację Comarch ERP Klasyka w postaci usługi Comarch Asysta. Nawet jeśli do tej pory korzystałeś z nieaktualizowanej wersji oprogramowania, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! 

Jeżeli jednak jesteście Państwo zainteresowani migracją na systemy Comarch ERP działające w środowisku Windows, zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą migracyjną dedykowaną naszym Klientom.  

Migracja na system Comarch ERP

Przydatne informacje:

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o aktualizacji lub migracji, prosimy o  kontakt ze swoim Serwisantem - Partnerem Comarch lub prosimy o kontakt bezpośredni z Comarch.

Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00 pod numerem tel. 12 681-43-00 lub 12 684-90-01.

Zachęcamy również do kontaktu e-mail na adres info.erp@comarch.pl

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza