Dla użytkowników Comarch Klasyka

W trosce o harmonijny rozwój biznesowy naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę zmiany oprogramowania tzw. migracji. Każda firma może znaleźć dla siebie rozwiązanie w zależności od potrzeb i możliwości. Wszystkie znajdujące się w ofercie narzędzia zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie, działają w środowisku Windows, pracują zgodnie z obowiązującym prawem i normami, a także są przygotowane do planowanych zmian w przepisach (szczególenie w przepisaach o podatku od towarów i usług - VAT).

Użytkownicy Comarch ERP Klasyka maja prawo do bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych na zakup nowoczesnych systemów Comarch. To szansa na unowocześnienie firmy i oszczędność nawet do 40% kosztów nowego oprogramowania.

Zmień system na lepszy model!

Opinie po migracji

Chcąc stać się nowoczesnym biurem rachunkowym w pełni korzystającym z nowoczesnych technologii informatycznych, zdecydowaliśmy się dokonać migracji z Comarch ERP Klasyka na Comarch ERP Optima (…) Dodatkowo dołączając do Społeczności Biur Rachunkowych, mamy możliwość promocji naszych usług na portalu iKsięgowość24, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Witold Zapędowski, Heureka Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Optima ma bardziej rozbudowany interfejs o nowe funkcje, co pozwala na precyzyjną pracę z danymi zapisanymi w programie (…) Program Optima w pierwszej chwili wygląda na bardzo skomplikowany i dlatego może przerażać użytkowników starszych systemów. Jednak po rozpoczęciu pracy wrażenie to szybko mija. W pewnej chwili zaczyna się ją obsługiwać intuicyjnie i dostrzegać jej pozytywne strony, korzystając z nowych funkcji i możliwości. Wówczas widać, że wcześniejsze programy rzeczywiście są przestarzałe i ich czas już minął.

Karol Gajda, Neoflam Poland

Migracja do Optimy uwolniła nas z klatki Klasyki i pozwoliła wylecieć swobodnie w przestrzeń wielkich możliwości. Chcieliśmy wiele, dostaliśmy więcej, zapragnęliśmy później mnóstwa… i to dostaliśmy.

Jakub Stróżyński, Max-Fliz Sp z o. o. Spółka komandytowa

Optima technologicznie udostępniła nieporównywalnie większe możliwości dotyczące blokad, kontroli i analiz procesów handlowych w naszej firmie.

Piotr Marzec, Kettler Polska Sp. z o.o

Pakiet programów Comarch ERP Optima stanowi doskonałe narzędzie pracy dla naszego biura rachunkowego. Dzięki dedykowanej wersji razem z modułem Biuro Rachunkowe sprawia, że praca staje się łatwiejsza i szybsza. Na uwagę zasługuje również większa stabilność pracy, a także prostota wysyłania deklaracji w formie elektronicznej. Nie można pominąć tak ważnej dla naszej firmy kwestii, jaką są częste aktualizacje, nadążające za systematycznie zmieniającym się prawem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonowania tego pakietu programów i polecamy każdemu, kto zmaga się z podobnymi do naszych zadaniami.

Maciej Jurasz, Biuro Rachunkowe Maciej Jurasz

Z początkiem roku przeszliśmy z programu FPP oraz Kadry i Płace z wersji dosowej (Klasyka) na wersję Windowsową Comarch ERP Optima. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowo zakupionego programu, który jest dużo bardziej przejrzysty, posiada większe możliwości oraz okazał się zdecydowanie bardziej stabilny. Firma zasługuje na miano rzetelnego i solidnego partnera. Jest godna zaufania i polecenia innym firmom.

Henryk Dąbrowiecki, Firma handlowa „Henex”

Po wielu latach zdecydowaliśmy się zmienić oprogramowanie, wybór padł na program tego samego producenta – Comarch ERP Optima. Po kilku latach pracy na tym oprogramowaniu doceniamy możliwości, jakie daje i zdecydowanie decyzję o zmianie programu uważamy za słuszną.

Klaudia Konderla, Kancelaria Zdebski Sp. z o.o.

Wdrożenie trwało zaledwie kilka dni i przebiegało bez większych problemów – intuicyjność programu ERP Optima jest naprawdę dużym jej atutem.

Biuro Rachunkowe Emar, Maria Anna Rudzka

Gdzie kupić?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch
Sklep internetowy
Chmura Comarch

Dzięki mapie sprzedaży znajdziesz sprawdzoną firmę z Twojej okolicy wdrażającą nasze rozwiązania.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Zadaj pytanie

migracja@comarch.pl

tel. 12 681 43 00 wew. 1