Z przyjemnością zapraszamy do lektury kolejnego pakietu informacji dla użytkowników systemów CDN. Tym razem w nowej, zmienionej formie, połączonych kwartalników CDN Klasyka oraz CDN XL News. Dzięki ujednoliceniu tych wydawnictw macie Państwo możliwość dotarcia zarówno do treści dotyczących użytkowanych przez Państwa systemów, jak również szerszego spojrzenia - także na możliwości innych naszych produktów. Planujemy tym samym poruszanie w kolejnych wydaniach tematów związanych nie tylko z naszymi systemami, ale także ogólną problematykę Zarządzania Przedsiębiorstwem – stąd również nowa nazwa kwartalnika - „Nowoczesne Zarządzanie”.

Wierząc, że poprzednie wydania stanowiły dla Państwa źródło nowych i inspirujących wiadomości, zapraszam do zapoznania się z tematami najnowszego numeru.

W dziale Aktualności przedstawiamy informacje o rewelacyjnych – ubiegłorocznych wynikach sektora ERP w Grupie Comarch, przybliżamy naszych nowych Klientów oraz informujemy o kolejnym wyróżnieniu przyznanym firmie Comarch przez IBM.

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne części związane z realizacją potrzeb informatycznych polskich przedsiębiorstw. Zapraszam do lektury artykułu przybliżającego jeden z elementów Zintegrowanej Oferty Comarch – pakietu Komunikacja XL.

Spis treści

4. Aktualności

6. Komunikacja CDN

8. Zaopatrzenie rolnictwa w XXI wieku

10. Atrybuty w CDN XL

12. Zaawansowana technologia gwarancją rozwoju

14. Rozrachunki w małej firmie

16. Tips&Tricks

19. Power Club IMB XL

20. ABC Technologii – Kryptografika

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza