Silną pozycję firmy Comarch na polskim rynku potwierdzają raport firmy badawczej IDC oraz opublikowany w czerwcu ranking Computerworld, o czym piszemy w dziale AKTUALNOŚCI.

Głównym tematem bieżącego numeru Nowoczesnego Zarządzania są zmiany w nowych wersjach systemów CDN XL i CDN OPT!MA. Przedstawiamy również szerzej nowy moduł CDN XL Agent służący do wspierania i automatyzacji mobilnej sprzedaży oraz udostępnioną w najnowszej wersji CDN OPT!MA funkcjonalność OCEAN GenRap. To niewątpliwie rewolucyjne rozwiązanie na rynku rozwiązań biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Obszerny artykuł został poświęcony tematowi centralnego zarządzania siecią sprzedaży – przedstawiamy typy połączenia on-line, off-line i near on-line.

Podobnie jak w poprzednich wydaniach prezentujemy naszych klientów. Tym razem przedstawiamy działającą od dwudziestu lat w branży spożywczej firmę Victoria Cymes, która wdrożyła system CDN XL oraz Biuro Rachunkowe e-bilans działające na rynku od 1995 roku i pracujące na systemie CDN OPT!MA.

Dużym powodzeniem wśród naszych Czytelników cieszy się Dział Tips&Tricks. Dlatego i tym razem przedstawiamy kilka sposobów na usprawnienie Państwa pracy w systemach CDN XL i CDN OPT!MA.

Spis treści

2. Aktualności

4. Nowa wersja systemy CDN XL 4.5

8. CDN XL Agent

10. CDN OPT!MA - program dla firmy nowocześnie zarządzanej

12. OCEAN GenRap

14. Centralne zarządzanie siecią sprzedaży

18. Owocna praca z CDN XL

20. Inwestycja w przyszłość to inwestycja w program

22. Tips&Tricks

26. ABC Technologii - Certyfikaty

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza