To już czwarte wydanie kwartalnika, co oznacza, iż dostarczamy Państwu informacji poprzez „Nowoczesne Zarządzanie” już rok.

Wierząc, że poprzednie wydania stanowiły dla Państwa źródło nowych i inspirujących wiadomości, zapraszamy do zapoznania się z tematami najnowszego numeru, w którym najobszerniejszy artykuł stanowi opis najistotniejszych zmian w nowej wersji systemu CDN XL. Nie zabraknie również informacji na temat nowości w systemie CDN OPT!MA oraz w module poświęconym Biurom Rachunkowym.

Przedstawiamy Państwu kolejnych klientów odnoszących sukcesy dzięki naszym systemom. Firma Nissens przedstawia efekty przejścia z CDN Firma++ na CDN OPT!MA, a Autoryzowany Dealer Mercedes Benz, Chrysler oraz Jeep, Danuty i Ryszarda Czach w Rzeszowie przybliża korzyści z pracy na systemie CDN XL.

Zwracamy Państwa uwagę na nowości w naszej ofercie, poprzez artykuł „CDN XL STANDARD – rewolucja na rynku ERP”. Wiemy jak ważna jest dla Państwa komunikacja i współpraca z naszymi działami Asysty. Dział Tips&Tricks został jak poprzednio podzielony na części dotyczące systemów CDN Klasyka, CDN OPT!MA oraz CDN XL.

Forma wydawnictwa pozwala nam poruszać tematy rozszerzające standardową funkcjonalność systemów ERP. W tym wydaniu szczególnie polecamy artykuł „Od raportowania po Data Mining”.

Spis treści

4. Aktualności

7. Tips&Tricks

Nowe rozwiązania:

10. CDN XL STANDARD. Rewolucja na rynku ERP

12. Nowa wersja systemu CDN XL 5.0

28. Od raportowania po Data Mining

Case studies:

18. CDN XL. Gwarancja możliwości rozwoju

20. W Nowy Rok z nowym oprogramowaniem?

22. Wdrożenie CDN OPT!MA w firmie Chłodnice NISSENS POlska

Wizja systemu:

24. CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe. Nowa jakość zarządzania

Ekspert wyjaśnia:

26. Nowy sposób ustalania cen transferowych cz.2

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza