Comarch od wielu lat współpracuje z firmą Microsoft. Posiadamy jej najwyższy status partnerski - Microsoft Gold Certified Partner. W ramach podpisanej umowy o współpracy Microsoft Independent Software Vendor Royalty Licence and Distribution Agreement możemy zaoferować naszym Klientom oprogramowanie bazy danych na niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych warunkach cenowych. Dotyczy to w szczególności oprogramowania Microsoft SQL Server oraz licencji Windows Remote Desktop Services.

Microsoft SQL Server to platforma do zarządzania bazą danych, oferująca najwyższe bezpieczeństwo zasobów informacyjnych w połączeniu z wygodą i niskimi kosztami zarządzania danymi.

 

Przy zakupie licencji Microsoft istnieje możliwość skorzystania z oferty pożyczkowej Comarch Financing. Proste i elastyczne narzędzie finansowania pozwala na rozłożenie płatności w czasie, nawet do 60 miesięcy.

Jeżeli korzystasz z oprogramowania SQL Server 2008  lub 2008 R2, które jest wspierane przez Comarch tylko do końca 2018 roku, już dziś zaplanuj migrację do najnowszej wersji oprogramowania Microsoft SQL Server i zapytaj o ofertę pożyczki Comarch Financing.

Więcej informacji o pożyczce Comarch Financing >>>

 

Skontaktuj się z ekspertem ds. infrastruktury IT

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch ZOC?