Serwery

Fundament sieci firmowej

Serwery stanowią podstawę sieci firmowej, pośredniczą one w przekazywaniu danych pomiędzy innymi komputerami w firmie. Uniwersalne serwery dla firm, takie Hewlett-Packard, Lenovo, IBM czy Dell, zapewniają stabilność, niezawodność i szerokie możliwości konfiguracji.

Lenovo

Podejmując współpracę z marką Lenovo, kierowaliśmy się przede wszystkim potrzebami naszych Klientów i Partnerów. Sprzęt Lenovo bowiem doskonale wpasowuje się we współczesne oczekiwania rynku – jest wyjątkowo wydajny i zapewnia bezpieczeństwo instalacji Klientów. Co więcej charakteryzuje się dużą elastycznością i możliwościami rozbudowy, dlatego może rozwijać się wraz z firmą, przy okazji ograniczając w znaczący sposób bieżące koszty utrzymania infrastruktury IT.

Dzięki specjalnemu programowi sprzedaży serwerów Lenovo, Klienci korzystający z aplikacji Comarch mogą liczyć na znacznie lepsze warunki cenowe, większą dostępność podzespołów, a także krótsze czasy realizacji zamówień. Posiadamy indywidualnie dobrane konfiguracje, które podążają za aktualnymi trendami i nowościami w świecie infrastruktury sprzętowej, przez co są lepiej dopasowane do wymagań ciągle ewoluujących aplikacji.

W Zintegrowanej Ofercie Comarch znajdą Państwo serwery jednoprocesorowe (dedykowane pod mniejsze wdrożenia), a także jednostki dwuprocesorowe z większymi możliwościami personalizacji i rozbudowy w przyszłości. Z tego powodu są chętniej wybierane przez średnie i duże przedsiębiorstwa. W ofercie nasi Klienci znajdą również propozycje w zakresie zewnętrznych macierzy dyskowych. Hybrydowe macierze Lenovo to idealne rozwiązania pod różnorodne aplikacje, gdzie znaczenie ma wydajność, przepustowość. Jak również jako zabezpieczenia w postaci klastrów

Ponadto oferowane serwery (w zależności od modelu) posiadają certyfikat ENERGY STAR®, który przyznawany jest produktom energooszczędnym, a w efekcie bardziej ekologicznym. Jeśli, więc w swojej działalności kierujesz się ideami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego, produkty Lenovo będą doskonałym wyborem.

Hewlett Packard Enterprise

Kolejnym dużym graczem w portfolio Zintegrowanej Oferty Comarch jest firma HPE (Hewlett Packard Enterprise). Z firmą HPE współpracujemy od wielu lat, a efektem wspólnych działań jest unikatowa jak na skalę rynku oferta rozwiązań producenta. Każdorazowo w porozumieniu z Inżynierem HPE opracowujemy indywidualne konfiguracje serwerów, które są jak najlepiej dopasowane pod kątem współpracy z aplikacjami Comarch. Tym sposobem możemy zaproponować jednoprocesorowe platformy ProLiant (zarówno w obudowach RACK jak i TOWER) dla Klientów pracujących na programie Comarch ERP Optima, jak również maszyny dwuprocesorowe dla średnich i dużych instalacji systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Enterprise, czy Comarch ERP Altum.

Obie rodziny serwerów są ekonomicznymi, wydajnymi i elastycznymi rozwiązaniami spełniającymi zróżnicowane wymogi w zakresie mocy obliczeniowej. Oprócz procesorów Intela mocno rozwijamy sprzedaż serwerów opartych o jednostki obliczeniowe AMD, które charakteryzują się bardzo dużą wydajnością w środowiskach zwirtualizowanych. Ponadto serwery HPE posiadające certyfikat ENERGY STAR® są przykładem ciągłego zaangażowania firmy we wspieranie Klientów w oszczędzaniu energii, a w efekcie także ich pieniędzy.

Dla dużych instalacji i wdrożeń, gdzie oprócz wydajności kluczowe jest także maksymalne bezpieczeństwo danych, HPE proponuje szerokie spektrum rozwiązań pamięci masowej. W ZOC możemy przygotować indywidualne konfigurację składające się z klasycznego klastra opartego o wydajne macierze MSA, Primera, Nimble, czy zaawansowane systemy hiperkonwergentne HPE Simplivity.

Tak ścisła współpraca ZOC z firmą HPE pozwala nam na zaproponowanie jednych z najniższych cen na rynku. Dodatkowo posiadamy stale uzupełniane i aktualizowane stany magazynowe sprzętu i opcji HPE, dlatego większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w przeciągu kilku dni roboczych.

NTT System

NTT System jest polską firmą z korzeniami mocno osadzonymi w Krakowie, dlatego też nie mogło zabraknąć ich produktów w katalogu Zintegrowanej Oferty Comarch.

Specjaliści z NTT pochylili się nad tematem maksymalnej wydajności oraz symbiozy maszyn i aplikacji Comarch. Skutek? Indywidualnie skrojona oferta jednoprocesorowych i dwuprocesorowych konfiguracji w obudowach RACK i TOWER wraz z systemem operacyjnym na pokładzie, które stanowią doskonałą alternatywę dla firm potrzebujących zastąpić komputer PC prawdziwym serwerem.

To co na pewno wyróżnia NTT na rynku, to korzystne ceny w połączeniu z wysoką jakością oraz sprawną obsługą serwisową. Bardzo często istnieje potrzeba szybkiej modyfikacji konfiguracji pod specyficzne wytyczne Klienta. W NTT jest to jak najbardziej możliwe, dzięki indywidualnemu i otwartemu podejściu inżynierów firmy do każdego pojawiającego się przypadku.

W ten sposób produkty NTT wspierają Twój biznes, natomiast Ty poprzez ich zakup wspierasz rozwój polskiego przedsiębiorstwa.   

Dell

Serwery Dell PowerEdge z procesorem Intel® nowej generacji dostępne w Zintegrowanej Ofercie Comarch są każdorazowo dobierane pod indywidualne potrzeby Klientów. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać ofertę interesującego Cię modelu.  

Skontaktuj się z ekspertem ds. infrastruktury IT

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch ZOC?