Serwery

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie w jednej ofercie

Serwery IBM/Lenovo

Dają gwarancję wysokiej wydajności i niezawodności. Wybierając je do swojej oferty, Comarch postawił przede wszystkim na bezpieczeństwo instalacji. Elastyczne rozwiązania IBM/Lenovo umożliwiają także ograniczenie ryzyka i kosztów poprzez bardziej efektywne budowanie i wykorzystanie niezawodnych, ekonomicznych i energooszczędnych infrastruktur. Program Power Club, w ramach którego prowadzimy sprzedaż serwerów IBM/Lenovo, dedykowany jest dla użytkowników aplikacji Comarch. Charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami cenowymi, oszczędnością czasu oraz atrakcyjnymi warunkami zakupu i dostawy.

W ofercie ZOC znajdą Państwo serwery jedno-procesorowe - dedykowane pod małe rozwiązania, serwery dwu-procesorowe, które dają dużą elastyczność w rozbudowie, jak również modele cztero-procesorowe wraz z zewnętrznymi macierzami dyskowymi. Wszystkie łączy wyjątkowa wydajność, dostępność oraz intuicyjność zarządzania, co wpływa na stabilność prowadzonego biznesu.

Ponadto oferowane przez nas serwery (w zależności od modelu) posiadają certyfikat ENERGY STAR®, spełniający wymagania współczesnych przedsiębiorstw i zapewniający im przewagę nad konkurencją dzięki innowacyjnym oraz energooszczędnym rozwiązaniom technicznym.

HP

W naszym portfolio nie zabrakło również serwerów firmy HP. W przypadku HP oferujemy sprzęt zarówno pod małe, jak i duże instalacje wymagające wysokiej dostępności i niezawodowości. Zaprojektowane z myślą o rozbudowie serwery HP ProLiant ML umożliwiają bezpieczną i bezproblemową pracę przedsiębiorstwa oraz pomagają zwiększyć efektywność i produktywność. Natomiast serwery ProLiant DL zapewniają pełną infrastrukturę, która pozwala nie tylko realizować cele biznesowe, ale także rozwijać przedsiębiorstwo. Obie rodziny serwerów są ekonomicznymi, wydajnymi i elastycznymi rozwiązaniami spełniającymi zróżnicowane wymogi w zakresie mocy obliczeniowej. Ponadto serwery HP posiadające certyfikat ENERGY STAR® są przykładem ciągłego zaangażowania firmy we wspieranie Klientów w oszczędzaniu energii i pieniędzy.

NTT System

W naszej ofercie serwerów NTT znajdą Państwo jednoprocesorowe konfiguracje w niedużej obudowie Tower (opcjonalnie Rack) wraz z systemem operacyjnym na pokładzie, które stanowią doskonałą propozycję dla firm, które potrzebują zastąpić komputer PC prawdziwym serwerem. Dzięki zastosowaniu nowych procesorów serwer zapewnia wystarczającą wydajność przy niewielkiej cenie. Modele dwuprocesorowe przeznaczone są natomiast dla małych i średnich firm, które do prowadzenia działalności potrzebują rozwiązań łączących bezpieczeństwo, niezawodność i nowoczesną technologię, przy zachowaniu korzystnego stosunku wydajności do ceny.

Dla Klientów Comarch oferujemy specjalne, dedykowane zestawy serwerów, które spełniają wymagania naszych aplikacji. Dobra cena w połączeniu z wysoką jakością oraz sprawną obsługą serwisową tworzą jedyną tego rodzaju ofertę na rynku. Za naszym pośrednictwem istnieje także możliwość kontaktu z inżynierami systemowymi NTT w celu uzgodnienia konfiguracji pod określone przez Klienta potrzeby.

Dell

Serwery PowerEdge z procesorem Intel® Xeon® nowej generacji dostępne w Zintegrowanej Ofercie Comarch zainspirowane zostały potrzebami Klientów. Oferują doskonałą elastyczność i niezawodność, znakomitą efektywność operacyjną, a także najwyższą wydajność. Dostępne są w postaci platform montowanych w szafach serwerowych, jak i obudowach typu tower. Modularna konstrukcja pozwala dostosować szeroką gamę opcji w zależności od potrzeb. To kompletne rozwiązania przyspieszające wykonywanie określonych zadań i rozwój działalności. 

Serwery Fujitsu 

Dostępne w ramach Zintegrowanej Oferty Comarch to solidny, ekonomiczny i niezawodny sprzęt. Zapewniają najlepszą elastyczność, wydajność i zrównoważone możliwości rozbudowy. Charakteryzują się niskim zużyciem energii i cichą pracą. Niejednokrotnie osiągają  najlepszą w klasie wydajność i efektywność  energetyczną. W serwerach tych zastosowano rozwiązania zdobyte na przełomie 20 lat rozwoju przy skrajnie niskich współczynnikach awarii, kształtujących się poniżej średniej rynkowej, które gwarantują ciągłość pracy i imponującą dostępność sprzętu.

Katarzyna Mocio Comarch ZOC - serwery i oprogramowanie, infrastruktura IT

Katarzyna Mocio

Product Manager ZOC

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza