O Webinarze KSeF

Polska wdrożyła centralną platformę do e-fakturowania (Krajowy System e-Faktur – KseF), z której korzystanie ma stać się obowiązkowe od 1 lipca 2024 r. Te same kroki są podejmowane także przez inne kraje, takie jak Francja, Rumunia czy Hiszpania. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie obowiązku wymiany dokumentów transportowych za pośrednictwem tych platform.

Zobacz nasz webinar, aby dowiedzieć się:

 • jak przygotować swoją firmę na dostosowanie procesów wymiany dokumentów ze swoimi partnerami,
 • od kiedy będziesz musiał wysyłać i odbierać faktury ustrukturyzowane,
 • co zyskasz wybierając jednego partnera do wdrożeń w wielu krajach.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy

Prelegenci

 • Małgorzata Chociaj-Årøen
  Menadżer w dziale podatków pośrednich - KPMG Polska

  Małgorzata jest menedżerem w dziale podatków pośrednich w KPMG Polska. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, kierunek ekonomia. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie w zakresie podatku VAT dla polskich i zagranicznych podmiotów z różnych sektorów gospodarczych. Małgorzata wspiera klientów KPMG w procesach wdrożenia e-faktur oraz KSeFpod kątem podatkowym. Jest zaangażowana w projektowanie narzędzi KPMG dla e-fakturowania w Polsce.

 • Agnieszka Smolińska-Wiśnioch
  Partner w dziale podatków pośrednich - KPMG Polska

  Agnieszka jest partnerem w dziale podatków pośrednich w KPMG Polska. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym z blisko 20-letnim doświadczeniem w doradztwie w zakresie podatków pośrednich. Zajmuje się doradztwem podatkowym dla klientów krajowych i międzynarodowych. Agnieszka pracowała przy wielu multidyscyplinarnych projektach wspierających klientów w zarządzaniu złożonością transgranicznych łańcuchów dostaw. Reprezentuje klientów podczas kontroli podatkowych, postępowań podatkowych oraz przed sądami, w tym przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Agnieszka jest zaangażowana w projektowanie narzędzi podatkowych ułatwiających raportowanie VAT. Obecnie jest mocno zaangażowana w prace nad rozwiązaniem e-fakturowania dla Polski.

 • Bartłomiej Wójtowicz
  Dyrektor Konsultingu Comarch e-Invoicing

  Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Avans University w Bredzie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze komunikacji w łańcuchu dostaw. W Comarch początkowo odpowiedzialny za rozwój rynków w krajach Europy Środkowej i Południowej, w tym za opracowanie rozwiązań dla Klientów z różnych branż. W kolejnych latach odpowiedzialny za rozwój produktów Comarch związanych z komunikacją elektroniczną na wszystkich rynkach. Obecnie kieruje działem konsultingu odpowiedzialnym za obszar EMEA.

 • Katarzyna Komander
  Konsultantka ds. Rozwiązań Biznesowych

  Absolwentka Frankfurt School of Finance & Management oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w zakresie finansów i ekonomii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych branżach i krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i Polsce. W firmie Comarch konsultantka odpowiedzialna głównie za rynek BENELUX, niemiecki i francuski w zakresie EDI i e-fakturowania.

Uzyskaj dostęp do nagrania z webinaru

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.