Mobilny system POS od Comarch ERP

Mobilny system kasowy

W dobie koncentracji na potrzebach klienta organizacja obsługi w sklepie to istotny element wizerunku firmy. Klient powinien być obsługiwanChcesz prowadzić sprzedaż w dowolnym miejscu w sklepie? Twoi asystenci sprzedaży mają mieć dostęp do wszystkich danych handlowych? Potrzebujesz przetestować lokalizację sklepu bez zbędnych kosztów? 

Poznaj Comarch Mobile mPOS!

Aplikacja dla sprzedawców w sklepach stacjonarnych

Comarch Mobile mPOS to aplikacja dla sprzedawców i asystentów sprzedaży w sklepach stacjonarnych jak również sklepach typu pop-up store, czyli wyspach, kornerach lub zwykłych sklepach w galeriach handlowych, które mogę mieć charakter tymczasowy.

Przekonaj się w jaki sposób aplikacja mobilna pozwala zweryfikować popyt na Twoje towary w danej lokalizacji.

Aplikacja Comarch Mobile mPOS współpracuje z Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail.

Wypróbuj za darmo!

Mobile stanowisko sprzedaży

 

Comarch Mobile mPOS pozwala asystentom sprzedaży na możliwość wyjścia do Klienta, doradzeniu mu, prezentacji nowości oraz wystawienia dokumentu sprzedaży Klientowi z dowolnego miejsca w sklepie.

Dodatkową zaletę stanowi fakt, iż smartfon bądź tablet może być połączony przez bluetooth z terminalem kart płatniczychdrukarką fiskalną oraz z zewnętrznym czytnikiem kodów kreskowych co sprawia, że całe stanowisko sprzedaży zmieści się w kieszeni i na koniec dnia może być zabrane w bezpieczne miejsce.

Prostota działania, pełna mobilność

Korzystanie z aplikacji na urządzeniu mobilnym jest intuicyjne i proste, ponieważ aplikacja zaprojektowana została zgodnie ze wszystkimi standardami, wymaganymi dla urządzeń dotykowych z funkcjami Multi-Touch

 

Zainteresowany zakupem produktów?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch

Sklep internetowy

Chmura Comarch

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?
Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe.
My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie