Tajniki Wzrostu Biznesu

Jak AI Wspomaga Analizę Danych Klienta?

W obliczu dynamicznego rozwoju technologicznego, Sztuczna Inteligencja (AI) staje się kluczowym narzędziem w przetwarzaniu i interpretacji danych klientów. Automatyzacja procesów pozwala identyfikować ukryte wzorce i trendy, co przekłada się na bardziej precyzyjne zrozumienie preferencji i oczekiwań klientów.

Pobierz nasz e-book, aby zgłębić świat możliwości, jakie otwiera przed przedsiębiorstwami sztuczna inteligencja. Odkryj, jak personalizacja, proaktywne podejście i usprawnienie obsługi klienta za sprawą AI przyczyniają się do trwałego rozwoju nowoczesnego biznesu.

Pobierz ebook

Ebook Tajniki Wzrostu Biznesu

Pobierz nasz e-book i dowiedz się o:

 • Rewolucji Sztucznej Inteligencji w analizie danych klientów.
 • Skuteczności personalizacji ofert dzięki algorytmom AI.
 • Roli algorytmów predykcyjnych w antycypowaniu zachowań klientów.
 • Koncepcji wartości klienta w czasie.
 • Zaawansowanej segmentacji klientów z wykorzystaniem AI.
 • Strategiach zapobiegania odchodzeniu klientów.
 • Praktycznym zastosowaniu zaawansowanej segmentacji – case study z Oriflame.

Atrakcyjna wizualizacja danych

Comarch BI Point umożliwia niezwykle szybkie przetwarzanie ogromnych ilości danych i interaktywną ich wizualizację z wykorzystaniem przejrzystych wykresów, tabel, wskaźników, map, obrazów, czy własnych schematów. Użytkownik ma do dyspozycji wiele opcji dostosowania tych elementów, wybór różnych typów wykresów, palet kolorystycznych, formatowania liczb i innych.

Ponadto szybki dostęp do raportów i analiz za pomocą dowolnego urządzenia wyposażonego w nowoczesną przeglądarkę internetową, responsywny i wielojęzyczny interfejs aplikacji oraz jej intuicyjność to powody, dzięki którym klienci tak chętnie wybierają to rozwiązanie. 

Comarch BI Point dostarcza konkretną, przekrojową wiedzę o każdym obszarze prowadzonego biznesu.

Wartość rozwiązań analitycznych

 • Skrócenie czasu analizy i procesu podejmowania istotnych decyzji.
 • Łatwy dostęp do przekrojowych danych pochodzących z różnych źródeł.
 • Szybka analiza efektów pracy poszczególnych komórek, działów, pracowników.
 • Gromadzenie wiarygodnych danych w jednym miejscu.
 • Szybkie i łatwe dostarczanie raportów.
 • Analiza danych na różnym poziomie szczegółowości, w różnym horyzoncie czasowym.
 • Oszczędność czasu i środków finansowych.

Chcesz usprawnić procesy w Twojej firmie?
Potrzebujesz oprogramowania do analizy i wizualizacji danych?


Pobierz ebook i zapoznaj się z rozwiązaniami klasy Business Intelligence, które będą cennym wsparciem analitycznym dla Twojego biznesu.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza