Dzień Księgowego - Nowoczesna Księgowość nie tylko od święta

Z okazji Dnia Księgowego składamy najlepsze życzenia oraz wyrazy uznania za Twoją pracę! Bez względu na to, czy pracujesz w firmie produkcyjnej, handlowej, czy w biurze rachunkowym – doceniamy Twoje zaangażowanie i profesjonalizm, z jakim podchodzisz do codziennych obowiązków Księgowego. 

W Comarch rozumiemy, jak istotna jest Twoja rola, dlatego tworzymy rozwiązania, które wspierają Cię w prowadzeniu firmy. Tworzymy rozwiązania zawsze zgodne z przepisami, abyś Ty mógł skoncentrować się na codziennych obowiązkach księgowych.

W związku z tym skorzystaj z dedykowanych promocji na oprogramowanie Comarch:

Comarch IBARD Comarch ERP XT

„Jestem Księgową, pracuję z głową”

Księgowość nie jest nudna! To codzienne wyzwania i ciężka praca. Dlatego Comarch dba o to, aby tę pracę jak najbardziej ułatwiać. W dobie wielu cyberzagrożeń, chcemy wspierać Cię w Twojej pracy. Korzystając z naszych narzędzi, możesz skupić się na obowiązkach, nie myśląc o zagrożeniu ze strony cyberprzestępców. 

Dlatego tworzenie kopii zapasowych to kluczowy element ochrony danych i Twojej ciężkiej pracy. Dzięki kopiom zapasowym firma może zachować ciągłość działania nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Dane można utracić na wypadek:

  • błędu ludzkiego,
  • awarii,
  • ataku hakerskiego,
  • przyczyn losowych.

Dzięki aplikacji Comarch IBARD, zlecisz automatyczne tworzenie kopii Twoich danych do bezpiecznej Chmury Comarch. Pracuj z głową i nie martw się o swoje dane – w momencie, gdy utracisz swoje dane, zawsze możesz je odzyskać z bezpiecznej Chmury Comarch.

Skorzystaj z promocji Comarch IBARD

Bezpieczeństwo ponad wszystko - promocja

Twoje dane zawsze bezpieczne, bo o backup dbasz skutecznie! Z okazji Dnia Księgowego dla wszystkich Księgowych i ich Klientów przygotowaliśmy specjalny rabat na Comarch IBARD:

12% rabatu na zakup nowego konta rocznego z kodem: KZG12

Kup Comarch IBARD dla swojej firmy!

Comarch IBARD to niezawodne rozwiązanie, które oferuje:

Backup plików i baz danych

Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa Twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym dniu oraz określonym czasie.

Przechowywanie danych w chmurze

Usługa pozwala na bezpieczne przechowywanie dowolnego typu pliku w chmurze oraz daje możliwość wersjonowania każdego z nich.

Bezpieczne udostępnianie i szyfrowanie plików

Zarządzaj dostępami wśród użytkowników usługi. Szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz generowany indywidualnie klucz gwarantują, że Twoje dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Synchronizacja danych na wielu urządzeniach

Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na urządzeniu mobilnym, a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym, na wszystkich zalogowanych urządzeniach.

Chcesz poznać wszystkie możliwości Comarch IBARD? Sprawdź naszą stronę o funkcjonalnościach.

Nowoczesna księgowość - ergonomia i automatyzacja

Księgowe i Księgowi pracujący na co dzień w biurach rachunkowych doskonale wiedzą, jak ważna jest ergonomia pracy i automatyzacja podstawowych procesów. Wprowadzanie do systemu faktur, przesłanych od Klientów w ostatniej chwili może być frustrujące. Dlatego nowoczesny księgowy korzysta z innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają jego pracę na różnych poziomach.

Biura rachunkowe, które na co dzień korzystają z Comarch ERP Optima, dzięki Internetowej Wymianie Dokumentów, w prosty i szybki sposób przesyłają informacje o płatnościach podatkowych oraz o wystawionej fakturze za usługi księgowe do Klientów pracujących m.in. na systemie Comarch ERP XT. Klienci natomiast za pomocą kilku kliknięć wysyłają do biura rachunkowego wszystkie zgromadzone w danym okresie dokumenty. 

Nowoczesny Księgowy wykorzystuje innowacyjne systemy, oszczędzając przy tym czas i redukując błędy - dlatego jeśli Twoje biuro wymaga doboru odpowiedniego rozwiązania, zapoznaj się z modelami współpracy między biurem rachunkowym a Klientem w Comarch ERP.

Skorzystaj z promocji Comarch ERP XT

Nowoczesna współpraca z Twoim Klientem - promocja

Z okazji Dnia Księgowego dla wszystkich biur rachunkowych, użytkowników Comarch ERP Optima, przygotowaliśmy specjalny rabat uprawniający do zakupu systemu Comarch ERP XT dla swoich Klientów.

-20% na system Comarch ERP XT moduł Faktury z kodem: KZG20

Zamów Comarch ERP XT dla swojego Klienta

*Kod rabatowy można wykorzystać na zakup dowolnej ilości kodów aktywacyjnych Comarch ERP XT moduł Faktury.

Comarch ERP XT to intuicyjny program dla małej firmy, który zapewnia:

Łatwe wystawianie faktur

10 sekund – tyle potrzebujesz, aby wystawić i wysłać fakturę online

Sprawne księgowanie

Prowadź księgowość online w aplikacji dostosowanej do zmieniających się przepisów

Obsługa magazynu

Kontroluj stany magazynowe, usprawniając sprzedaż tradycyjną i internetową

Faktoring i windykacja

Uwolnij gotówkę zamrożoną w fakturach i popraw płynność finansową firmy

Chcesz poznać wszystkie możliwości Comarch ERP XT? Sprawdź naszą stronę o funkcjonalnościach.

Promocja trwa

od 01.06.2024 r. do 30.06.2024 r.

Z kodu rabatowego można skorzystać w Sklep Comarch oraz w Comarch Cloud Portal. Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Masz pytania?

Napisz na adres kontakt@comarch-cloud.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.