Finansowanie

Dowiedz się, jak sfinansować inwestycję IT

W Centrum Finansowania Comarch ERP otrzymają Państwo informacje o możliwościach zewnętrznego finansowania oprogramowania i sprzętu IT oraz pomoc w doborze optymalnego rozwiązania dla każdej inwestycji.

Doradzamy w zakresie wsparcia inwestycji ze środków unijnych na lata 2014-2020. Pomagamy w przygotowaniu wkładu merytorycznego do wniosków o dofinansowanie w obszarze budowania innowacyjności opartej na systemach Comarch ERP.

Współpracujemy z najważniejszymi na polskim rynku firmami leasingowymi, proponując Klientom preferencyjne warunki leasingu operacyjnego.

Posiadamy również unikalne na rynku, elastyczne narzędzie kredytowania – Comarch Financing.  Produkt ten pozwala na sfinansowanie niskooprocentowaną pożyczką pełnego projektu informatycznego – oprogramowania wraz z usługą wdrożeniową oraz sprzętem IT.

 

Aktualności

Pieniądze na IT dla opolskich firm
2018-01-09

Już w marcu startuje konkurs, w ramach którego dotowane będą inwestycje informatyczne firm sektora MŚP. Przedsiębiorcy będą mogli zakupić sprzęt IT i oprogramowanie do zarządzania firmą.

Czytaj więcej

Znamy konkursy unijne 2018!
2017-12-06

Instytucje zajmujące się środkami unijnymi opublikowały już harmonogramy konkursów na cały nadchodzący rok. Sprawdź, czy Twoja firma może otrzymać dofinansowanie na zakup systemu ERP.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Nowy przewodnik po finansowaniu IT

Aktualna, praktyczna wiedza o dostępnych na rynku źródłach finansowania inwestycji IT. Dowiedz się czy twoja firma może się ubiegać o środki unijne lub skorzystać z innych form wsparcia?

Zapraszamy do lektury Przewodnika opracowanego przez Centrum Finansowania ERP!

Raport o dotacjach

Zobacz z których środków korzystali przedsiębiorcy w minionych latach i na jakie inwestycje je przeznaczyli.  

Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego warto ubiegać się o dofinansowanie zapoznaj się z raportem.

Zapraszamy do lektury raportu o dotacjach.

Magdalena Trybus, specjalista ds. finansowania

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub telefonicznie pod numerem: (12) 646 16 83