Finansowanie

Dowiedz się, jak sfinansować inwestycję IT

W Centrum Finansowania Comarch ERP otrzymają Państwo informacje o możliwościach zewnętrznego finansowania oprogramowania i sprzętu IT oraz pomoc w doborze optymalnego rozwiązania dla każdej inwestycji.

Doradzamy w zakresie wsparcia inwestycji ze środków unijnych na lata 2014-2020. Pomagamy w przygotowaniu wkładu merytorycznego do wniosków o dofinansowanie w obszarze budowania innowacyjności opartej na systemach Comarch ERP.

Współpracujemy z najważniejszymi na polskim rynku firmami leasingowymi, proponując Klientom preferencyjne warunki leasingu operacyjnego.

Posiadamy również unikalne na rynku, elastyczne narzędzie kredytowania - pożyczkę IBM Global Financing (IGF).  Produkt ten pozwala na sfinansowanie niskooprocentowaną pożyczką pełnego projektu informatycznego – oprogramowania wraz z usługą wdrożeniową oraz sprzętem IT.

 

Nowy przewodnik po finansowaniu IT

Sprawdź, jak sfinansować zakup i wdrożenie systemu ERP.

Aktualności

Fundusze na informatyzację warmińsko-mazurskich firm
2018-04-19

Wkrótce kolejna edycja konkursu 1.4.3 z Regionalnego Programu Operacyjnego. Dotacje otrzymają projekty polegające na zwiększeniu udziału technologii informacyjno-komunikacyjnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Czytaj więcej

Wsparcie innowacji MŚP w Małopolsce
2018-03-29

Rusza kolejna edycja konkursów skierowanych do małopolskich MŚP. Skorzystają firmy, które chcą wdrażać innowacje oparte na wynikach prac B+R, patentach i wzorach użytkowych. Dotowane jest oprogramowanie dla e-handlu.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Przewodnik po finansowaniu IT

Zawiera informacje o zewnętrznych źródłach finansowania jakie można wykorzystać przy zakupie i wdrożeniu rozwiązań Comarch ERP. Przewodnik pomoże w wyborze optymalnej metody finansowania inwestycji.

Sprawdź, czy Twoja firma może się ubiegać o bezzwrone dotacjie unine, preferencyjny kredyt lub leasing IT!

 

Magdalena Trybus, specjalista ds. finansowania

Skontaktuj się korzystając z formularza lub telefonicznie pod numerem: (12) 646 16 83