Comarch MyPoint

Ocena produktywności

Comarch MyPoint to narzędzie analityczne, oferujące szybką i przejrzystą weryfikacje pracy użytkowników korzystających z systemu Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, w przypadku jednego i drugiego systemu ERP musi to być co najmniej wersja 2020. Rozwiązanie MyPoint umożliwia wizualizację danych, pochodzących z dwóch kluczowych obszarów: statystyk wystawianych dokumentów oraz wyników pracy użytkownika.

Dzięki narzędziu Comarch MyPoint sprawdzisz jak efektywnie realizowane są procesy w Twojej firmie, w ramach korzystania z systemów Comarch ERP.

Zakup Comarch MyPoint

Narzędzie analityczne umożliwia:

 • Monitorowanie efektywności pracy firmy, korzystającej z Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL
 • Monitorowanie trendu produkcyjności w poszczególnych okresach czasu, przez kadrę zarządczą.
 • Kontrolowanie monitorowanie pracy operatorów w biurach rachunkowych – możliwość przełączania się między bazami firmowymi.
 • Kontrolowanie własnej produktywności, osiąganej w danym okresie czasu, przez pracownika.

Comarch MyPoint to narzędzie wizualizacji, które za pomocą 3 poniższych pulpitów menadżera prezentuje obszary analityczne takie jak:

Moja praca

Zestawienie prezentujące w przystępny, graficzny sposób, dane liczbowe opisujące pracę zalogowanego operatora, w danym okresie czasu. Pracownik może w ten sposób kontrolować własną efektywność pracy.

Z kolei możliwość weryfikacji czasu pracy i operacji na dokumentach w danym obszarze, pozwala na zaobserwowanie gdzie występują tzw. wąskie gardła, czyli z jakim typem dokumentów pracownik ma największe trudności.

Statystyki dokumentów

Zbiorcze wyniki efektywności, prezentujące  jak sprawnie realizowane są procesy w kontekście dokumentów. Pozwalają na weryfikacje wydajności pracy w poszczególnych obszarach takich jak:
 • Handel, 
 • Kadry,
 • Księgowość,
 • Magazyn,
 • Płatności,
 • Rejestr VAT,
 • Środki Trwałe.
Czytelny wykres przedstawia, na których obszarach operacje na dokumentach zajmują najwięcej czasu. Zestawienie zawiera również porównanie wydajności w stosunku do okresu poprzedniego. Pozwala to na monitorowanie trendu i szybkie dostrzeżenie ewentualnych spadków wydajności.

Praca użytkowników

Pulpit menadżera pozwalający na weryfikacje i monitorowanie wyników pracy poszczególnych użytkowników Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Funkcjonalność pozwala na monitorowanie czasu pracy w systemie, efektywności w poszczególnych godzinach oraz średnich wyników produktywności operatorów.

Zestawienie dostarcza przejrzystą informację w których przedziałach godzinowych wydajność pracy jest najwyższa. Dzięki możliwości wyboru różnych operatorów, pulpit umożliwia sprawdzenie czy w trakcie zalogowania w systemie Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL, pracownik podejmuje operacje wystawienia lub modyfikacji dokumentów.

Produkt dostępny w wersji chmurowej. Zawsze aktualny i zgodny z przepisami. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. 

Więcej o Chmurze 

Pobierz Przewodnik po Chmurze dla Firm

Comarch MyPoint

Demo Comarch MyPoint

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wersją demonstracyjną Comarch My Point. Program można testować w przeglądarce internetowej. Wersja demonstracyjna nie wymaga instalacji ani rejestracji użytkowników.

Wersja demo to dostęp do statystyk z perspektywy 4 użytkowników – Administratora (właściciela firmy) oraz trzech pracowników. Właściciel firmy otrzymuje dostęp do dwóch pulpitów menadżera – „Statystyki dokumentów” oraz „Praca operatorów”. Każdy z pracowników otrzymuje dostęp do jednego pulpitu – „Moja praca”.

Zachęcamy już teraz do wybrania Operatora i zalogowania się do aplikacji bez wpisywania hasła w celu przetestowania produktu.

Demo Comarch MyPoint

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza