Idea rozwiązań BI

Chcąc sprostać wymaganiom rynku i naszych klientów Comarch Business Intelligence oferuje dedykowane rozwiązania i usługi. Zakres rozwiązań obejmuje zarówno fazy analiz wstępnych, jak też część deweloperską, wdrożeniową i szkoleniową.

Bardzo ważnym elementem każdego wdrożenia jest zbadanie potrzeb analitycznych klienta. Dlatego też etap analizy i tworzenia roadmapy rozwiązania ma kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu informatycznego.

Comarch Business Intelligence w swoim pakiecie oferuje nie tylko rozwiązania i usługi dedykowane, ale także integrację dostępnych rozwiązań informatycznych i ich późniejszy rozwój.

Co nas wyróżnia

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu w realizacji rozwiązań dedykowanych z najbardziej wymagającymi klientami rozumiemy potrzeby firm z różnych sektorów gospodarki. Umiemy dostosować i dostarczyć funkcjonalne oraz wydajne rozwiązania, spełniające najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Fakt ten poprzeć można wypracowaną przez nas własną metodyką i silną rolą, jaką odgrywamy w realizacji każdego projektu. Może ona dotyczyć nie tylko wsparcia technicznego, ale także doradztwa i przekazania naszych best practices wypracowanych przez lata pracy z projektami Business Intelligence.

Najczęściej dostarczane przez nas rozwiązania:

Hurtownia danych

Hurtownie danych są niezbędnym składnikiem systemu IT w przedsiębiorstwie. Poukładane dane stanowią podstawę do prowadzenia wszelkiego rodzaju analiz i raportów – czyli realizowania dostępu do wszelkich informacji wykorzystywanych w firmie.

Comarch BI Point

W związku z oczekiwaniami, jakie stawia rynek, firma Comarch stworzyła narzędzie, dzięki któremu w każdym miejscu na świecie i o każdym czasie będziesz mieć pełny wgląd w sytuację swojej firmy.

Analityka biznesowa

Analityka biznesowa to prawidłowo przeprowadzone analizy wpływające na trafniejsze decyzje, co przekłada się na lepsze wyniki firmy. Zobacz jak skutecznie analizować dane w swojej firmie.

Zaawansowana analityka

Comarch Business Intelligence dostarcza informacji na temat przyszłych generowanych zysków czy prawidłowej realizacji planów produkcyjnych. To również odpowiedź na pytania kim są moi klienci i jakie są ich potrzeby. Dowiedz się więcej o tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

Analityka danych lojalnościowych

Wraz z szybkim wzrostem ilości danych dotyczących klientów (transakcyjnych, behawioralnych i nieustrukturyzowanych) oraz liczby źródeł informacji, firmy są zagrożone bogactwem ilości danych, których jednak nie są w stanie zawsze wykorzystać w odpowiedni sposób. Sprawdź, jak możesz zarządzać danymi tak, by móc czerpać z nich jak najwięcej informacji.

Controlling w wymiarze BI

Bardzo często controlling utożsamiany jest wyłącznie z finansowym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa. W rzeczywistości jest to tylko jeden z jego elementów składowych (controlling finansowy).

Konsolidacja finansowa

Comarch Business Intelligence to zebranie wszystkich danych wymaganych w procesie konsolidacji finansowej dla grup kapitałowych – rozwiązanie wnosi cenną wartość dodaną dla ułatwienia sprawozdawczości w obrębie grupy. Wspomóż własną sprawozdawczość finansową i konsoliduj wyniki wszystkich spółek.

Analiza Social Media

Social Intelligence to skuteczna metoda na badanie opinii na temat marki i zainteresowania produktami oraz usługami na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter. Poznaj możliwości analizy danych pochodzących z mediów społecznościowych.

Budżetowanie

Comarch Business Intelligence wspiera proces budżetowania dla całego przedsiębiorstwa. Skuteczność monitorowania i realizacji planów ma istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, rentowność i pozycję na rynku. Zacznij skutecznie tworzyć plany budżetowe w swojej firmie.

Usługi konsultingowe

Comarch Business Intelligence oferuje pakiet szkoleń i usług wsparcia dla najpopularniejszych rozwiązań analitycznych na rynku, a przede wszystkim dla autorskich rozwiązań Comarch BI.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza