Rozwiązania dedykowane Business Intelligence

Idea rozwiązań BI

Chcąc sprostać wymaganiom rynku i naszych klientów Comarch Business Intelligence oferuje dedykowane rozwiązania i usługi. Zakres rozwiązań obejmuje zarówno fazy analiz wstępnych, jak też część deweloperską, wdrożeniową i szkoleniową.

Bardzo ważnym elementem każdego wdrożenia jest zbadanie potrzeb analitycznych klienta. Dlatego też etap analizy i tworzenia roadmapy rozwiązania ma kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu informatycznego.

Comarch Business Intelligence w swoim pakiecie oferuje nie tylko rozwiązania i usługi dedykowane, ale także integrację dostępnych rozwiązań informatycznych i ich późniejszy rozwój.

Co nas wyróżnia

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu w realizacji rozwiązań dedykowanych z najbardziej wymagającymi klientami rozumiemy potrzeby firm z różnych sektorów gospodarki. Umiemy dostosować i dostarczyć funkcjonalne oraz wydajne rozwiązania, spełniające najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Fakt ten poprzeć można wypracowaną przez nas własną metodyką i silną rolą, jaką odgrywamy w realizacji każdego projektu. Może ona dotyczyć nie tylko wsparcia technicznego, ale także doradztwa i przekazania naszych best practices wypracowanych przez lata pracy z projektami Business Intelligence.

Najczęściej dostarczane przez nas rozwiązania:

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza