Elektroniczny obieg dokumentów

Koniec z papierologią - wybierz Comarch DMS

Postaw na zautomatyzowany i elektroniczny system obiegu dokumentów w Twojej firmie.

Uwolnij się od żmudnego procesowania dokumentów takich jak faktury, zamówienia, umowy, wnioski oraz od zarządzania zadaniami poprzez maile, edytory tekstu czy arkusze kalkulacyjne.

Comarch DMS to intuicyjne narzędzie, które współpracuje z każdym systemem ERP.

Zapytaj eksperta

Dlaczego firmy decydują się na Comarch DMS?

Pracujesz z biura czy z domu? A może jesteś stale „w terenie” w ramach spotkań z Klientami lub realizując zadania poza firmą? W każdym przypadku możesz dodawać, opisywać czy akceptować dokumenty i zadania dzięki możliwości pracy z dowolnego miejsca i urządzenia, co zapewnia Comarch DMS z platformą desktop, pracą z przeglądarki www oraz aplikacjami na iOS i Android.

Zobacz jak Comarch DMS ułatwia codzienną pracę z dokumentami w firmie ExtraDach.

Digitalizacja firmy

Przenieś swoje dokumenty i procesy do sfery cyfrowej i pozbądź się problemu zagubionych dokumentów, czy pytań gdzie i u kogo znajduje się dana sprawa. Dzięki Comarch DMS uzyskasz stały dostęp do oryginałów dokumentów, czy informacji o danym zadaniu, a sam proces wprowadzania dokumentów zautomatyzujesz dzięki OCR, który zrobi to za Ciebie.

Integracja z ERP

Wykorzystaj gotowe narzędzia do współpracy z systemami Comarch ERP. Potrzebujesz utworzyć fakturę kosztową w rej. VAT po zaakceptowaniu dokumentu, czy wykorzystać dane kontrahentów z ERP w swoich własnych procesach? Comarch DMS zapewnia wbudowaną integrację z Comarch ERP co ułatwia pracę w obiegu, a także umożliwia proste rozszerzanie zakresu współpracy systemów. Możesz również połączyć DMS z innymi systemami, aby zautomatyzować pracę w firmie.

Elektroniczne Repozytorium

Oszczędź czas poświęcany na wyszukiwanie dokumentów w papierowym archiwum, czy na dysku komputera dzięki elektronicznemu repozytorium dokumentów. Możliwość dowolnego zarządzania strukturą archiwum, uprawnieniami czy polami opisującymi dokumenty pozwoli Ci na szybkie uzyskanie dostępu do dowolnego typu dokumentów niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, a możliwość archiwizacji i retencji zapewni, że Twoje dokumenty będą przechowywane bezpiecznie w niezmiennej formie.

Platforma Low Code

Chcesz zarządzać dokumentami i procesami na własnych zasadach? Comarch DMS to system, który dopasuje się do Twoich reguł pracy, a nie wymaga, by Twoja firma dopasowała się do określonego schematu oferowanego przez system. Dzięki graficznemu konfiguratorowi procesów z wieloma dodatkowymi mechanizmami w prosty sposób utworzysz nowy, czy zmodyfikujesz istniejący proces tak, aby najefektywniej pracować w systemie.

Opinie Klientów o systemach Comarch ERP

Poprosiliśmy Klientów Comarch ERP, aby, biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe doświadczenia z systemami, określili swój poziom zadowolenia. Wśród uczestników ankiety znaleźli się prezesi i właściciele firm (ponad 50% badanych), pracownicy kadry zarządzającej, menedżerowie, specjaliści z działów IT, księgowości i finansów z kilkudziesięciu branż, takich jak: handel, usługi, produkcja i sprzedaż, e-commerce czy biura rachunkowe.

91%

Pozytywnie ocenia niezawodność systemów.

83%

Poleciłoby systemy Comarch ERP innej firmie.

90%

Pozytywnie ocenia obsługę zmian w przepisach

Zapytaj eksperta o usprawnienie obiegu dokumentów i procesów w Twojej firmie

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.