Pobierz White Paper

Nowoczesna intralogistyka zakładowa

Intralogistyka (logistyka wewnętrzna) to krwioobieg produkcji, który „zasila” stanowiska i maszyny w niezbędne do pracy elementy. Aby usprawnić procesy produkcyjne oraz zapewnić szerszą analizę ich przebiegu, niezbędna jest cyfryzacja – w przypadku intralogistyki jest to nadanie zasobom produkcyjnym „cyfrowej tożsamości”, zyskując pełną widoczność i kontrolę nad zasobami na hali oraz w magazynie, niezbędną do prawidłowego zsynchronizowania procesów produkcyjnych i magazynowych.

Ogromny postęp cyfryzacji w połączeniu z powszechną dostępnością coraz inteligentniejszych urządzeń mają istotny wpływ na organizację intralogistyki przedsiębiorstw, które coraz bardziej dążą do maksymalnego ograniczenia kosztów logistycznych.

Czym zatem jest w praktyce intralogistyka i jak ją usprawnić?

Pobierz praktyczny White Paper z którego dowiesz się:

  • Jakie są najczęstsze wyzwania współczesnej logistyki oraz z jakimi najtrudniejszymi trudnościami logistycznymi zmierzyli się klienci Comarch
  • Jak sprawnie zoptymalizować intralogistykę własnego zakładu w kilku krokach
  • Jakie są zalety UWB jako najlepszej technologii do monitoringu ruchu w inteligentnych fabrykach?
  • Jakie są korzyści z wdrożenia Asset Tracking i co możesz zyskać na cyfryzacji przepływu zasobów w swojej firmie?
Umów się na bezpłatną prezentację systemu - skontaktuj się z ekspertem Comarch, określ swoje potrzeby biznesowe, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie do wymagań Twojej firmy.


POBIERZ WHITE PAPER

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.