Comarch e-Invoicing

Automatyzacja procesu e-fakturowania z wszystkimi partnerami zgodnie z wymogami prawnymi

Każdego miesiąca firmy całego świata obsługują setki, a czasem nawet tysiące, papierowych faktur. Wiele z nich poszukuje rozwiązań oferujących kompleksowe podejście do zautomatyzowanego procesu e-fakturowania, który umożliwił by szybkie zastąpienie papierowych faktur elektronicznymi odpowiednikami, zmniejszając koszty fakturowania oraz usprawniając jakość danych. Oczywiście konieczne jest jednoczesne zapewnienie zgodności ze stosownymi regulacjami.

Główne wyzwania:

  • On-boarding wszystkich partnerów
  • Odrębna obsługa faktur kosztowych i przychodowych
  • Powolna, mało efektywna obsługa faktur papierowych
  • Problemy w komunikacji
  • Korzystanie z kilku systemów do obsługi procesów związanych z fakturowaniem
  • Faktury w różnych formatach (np. EDI, CSV, faktury papierowe, skany)
  • Niska jakość danych oraz zagubione faktury

Dodatkowe Informacje: Comarch E-Invoicing

Pobierz ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.