Case Study

Prowadzenie biznesu w nieustannie zmieniających się warunkach gospodarczych jest niezwykle trudnym zadaniem. Nowoczesne systemy informatyczne znacząco wpływają na usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem. Oferowane przez nie możliwości dają przewagę w walce o pozycję lidera. Comarch ERP XL  uporządkowuje oraz automatyzuje wiele procesów zachodzących wewnątrz firmy . Poprzez szybki dostęp do kompleksowej informacji wspomaga podejmowanie trafnych decyzji.

 

W materiałach pokazujących przykładowe wdrożenia systemu Comarch ERP XL przedstawiamy szereg informacji dotyczących problemów z jakimi borykały się firmy przed decyzją o zakupie systemu ERP, korzyści wynikające z wdrożenia, a także informacje o dodatkowych rozwiązaniach jakie zostały przygotowane dla poszczególnych Klientów.

 

Wielu Klientów już się przekonało o tym jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności:

Branże i rynki

Sprzedaż internetowa

Pełna i prosta integracja systemu Comarch ERP XL z oprogamowaniem sklepu internetowego Comarch e-Sklep oraz z portalami aukcyjnymi

Dowiedz się więcej

Sprzedaż internetowa w Comarch Optima

Program dostępny w wersji chmurowej (online). Zawsze aktualny
i zgodny z przepisami. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu.

Więcej o Chmurze Comarch

Testuj Comarch ERP XL

Zobacz Demo

Pobierz aktualny cennik

Pobierz cennik

Gdzie kupić

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza