Kompetencje

Comarch oferuje rozwiązania z zakresu Infrastruktury IT od ponad 16 lat. Comarch ICT to odpowiedź na coraz częstsze zapotrzebowanie naszych klientów na spójne oraz kompleksowe zarządzaniе infrastrukturą ICT.

Łącząc kompetencje między innymi z dziedzin telekomunikacji, outsourcingu, czy data center oferujemy kompleksowe rozwiązania i usługi IT oparte na najlepszych światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami rynku IT.

Obecnie rozwiązania Comarch ICT wspierają funkcjonowanie przedsiębiorstw z sektora finansowego i ubezpieczeniowego, przemysłu paliwowego, a także firmy będące częścią międzynarodowego łańcucha sprzedaży detalicznej, jak też wiele innych większych i mniejszych jednostek reprezentujących każdy sektor rynku. W skład Comarch ICT wchodzi dużo zróżnicowanych rozwiązań i usług, które ewoluowały na przestrzeni lat.

Standardy

Nadrzędnym celem Comarch jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie. Spełnienie określonych standardów nie tylko pomaga nam w tym zadaniu, ale też pozwala zapewnić odpowiednie warunki prowadzenia biznesu dla naszych klientów.

 

Dowiedz się więcej

Standardy

Partnerzy

Comarch ICT prowadzi intensywną politykę, której celem jest budowanie relacji z partnerami technologicznymi. Obecnie współpracujemy z firmami będącymi wiodącymi na świecie dostawcami sprzętu, usług i technologii IT. 

Ich potencjał i rozwiązania wspierają ofertę produktową firmy Comarch i tym samym zapewniają nam nieustanny rozwój, jak też pozwalają zaoferować pełen wachlarz rozwiązań. Partnerstwo z wiodącymi dostawcami technologii informatycznych oznacza dla naszych klientów przede wszystkim najwyższą jakość wdrażanych rozwiązań.

 

Dowiedz się więcej

Partnerzy

ICT w praktyce

Oddajemy w Państwa ręce sekcje „ICT w praktyce”, która w całości poświęcona została informacjom z życia Business Unitu ICT. Znajdą tu Państwo nie tylko informacje i relacje z eventów i konferencji, które sami organizujemy oraz tych w których bierzemy udział, ale także ciekawe artykułu autorstwa naszych pracowników , prezentacje, multimedia, które są źródłem  praktycznej wiedzy o rozwiązaniach ICT i bieżących trendach rynkowych.

 

Dowiedz się więcej

ICT w praktyce

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.