IT Services: Kompleksowy Outsourcing Usług IT

Comarch to sprawdzony i uznany dostawca najwyższej jakości usług związanych z infrastrukturą IT

 

W związku z dynamicznymi zmianami na rynku infrastruktury IT kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu ma dziś doświadczony partner technologiczny, świadczący outsourcing usług IT dla Twojej firmy. Środowisko IT firmy w rękach inżynierów i analityków Comarch, to gwarancja ciągłości działania oraz wymaganej dostępności systemów. Comarch oferuje szeroki zakres usług IT, które zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Oddaj w nasze ręce opiekę nad infrastrukturą IT, by móc skupić się na rozwoju kluczowych obszarów biznesowych. Poznaj nasze usługi IT Services, IT Integration, Network Operations Center, Network Managed Services oraz Business Continuity.

IT operations

Comarch już od kilkunastu lat świadczy outsourcing usług IT dla firm, które chcą zoptymalizować koszty związane z obsługą tego sektora. Nasze usługi w tym zakresie obejmują najczęściej pełne wsparcie użytkownika końcowego (Service Desk i opieka stanowiskowa), administrację sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa, a także zarządzanie procesami IT zgodnie z dobrymi praktykami i najnowszymi zaleceniami (np. ITIL) oraz uzgodnionymi parametrami SLA. Comarch świadczy również usługi związane z zaawansowanymi systemami serwerowymi, macierzowymi i bazodanowymi, a więc z systemami o kluczowym znaczeniu dla biznesu, które są zarazem najbardziej wymagające pod względem dostępności i niezawodności. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, Comarch  świadczy usługi zarówno zdalnie jak i bezpośrednio w lokalizacjach klienta. 

 

Dowiedz się więcej

Outsourcing informatyczny

Service Desk

Comarch Service Desk to idealne rozwiązanie wspierające biznes naszych klientów w zakresie technologii IT. Dostarczamy pojedynczy punkt kontaktu dla użytkownika końcowego oraz wysokiej klasy zaplecze technologiczne. Comarch Service Desk to miejsce, gdzie klient otrzyma kompleksową i niezawodną pomoc przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Usługa Service Desk zapewnia wielokanałowy, dostępny w trybie 24x7 pojedynczy punkt kontaktu dla użytkownika końcowego. Zadaniem Service Desk jest przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, ich rozwiązywanie (jeśli to możliwe już przy pierwszym kontakcie) i eskalacja do kolejnych linii wsparcia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych (dostawcy łącz, producenci) oraz monitorowanie stanu zgłoszenia oraz rejestrowanie czasu reakcji i usunięcia awarii w systemie zgłoszeniowym.

Dowiedz się więcej

Service Desk

Usługi IT Integration

Jest to grupa usług, których zadaniem jest dostosowanie infrastruktury IT klienta do nowych i stale zmieniających się wymagań biznesowych i technicznych. Comarch wspiera klientów począwszy od etapu analizy i projektowania nowej platformy IT, poprzez dostawę odpowiednich urządzeń i oprogramowania, aż po fazę wdrożenia. Usługi integracyjne obejmują zarówno uruchomienie nowych systemów na nowych platformach, rozszerzanie funkcjonalności poprzez aktualizację wersji oprogramowania, jak i migrację pomiędzy systemami, konsolidację systemów, czy też wirtualizację środowisk fizycznych obecnie wykorzystywanych przez klienta. Dzięki temu technologia służy rozwojowi biznesu.

 

Dowiedz się więcej

Usługi IT Integration

Business Continuity

Jest to grupa usług, dzięki którym klienci Comarch nie muszą martwić się o dostępność swoich systemów informatycznych oraz mają pewność, że skutki awarii i katastrof zostaną zminimalizowane, a powrót do stanu sprzed awarii będzie możliwie szybki. Rozwiązania wysokiej dostępności to usługa przeznaczona dla tych klientów, dla których nawet kilkuminutowa niedostępność krytycznego systemu to gigantyczne straty. Natomiast w oparciu o specjalnie przygotowane powierzchnie biurowe w Krakowie i Warszawie Comarch oferuje klientom zapasowe biuro przeznaczone dla ich kluczowych pracowników. Pierwszym krokiem w stronę ograniczenia liczby awarii oraz minimalizacji ich skutków jest audyt IT prowadzony przez naszych doświadczonych inżynierów i analityków. Zaufaj ekspertom.

 

Dowiedz się więcej

Comarch Business Continuity

Network Managed Services

Comarch Network Managed Services (CNMS) – to koncepcja rozwiązania przeznaczona do tworzenia i utrzymania sieci transmisji danych, w tym WAN / LAN / WLAN. CNMS to kompleksowe rozwiązanie w zakresie budowy lub modernizacji istniejących sieci transmisji, a także zarządzania i administrowania tymi sieciami. Ponadto dostarczamy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.

 

Dowiedz się więcej

Comarch Network Managed Services

Network Operations Center

Comarch Network Operations Center (NOC) - to kompleksowe rozwiązanie stanowiące Pojedynczy Punkt Kontaktu z klientem, zapewniające wsparcie techniczne w zakresie Monitoringu oraz Service Desku w obszarze infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i instytucji. 

 

Dowiedz się więcej

Comarch Networks Operations Center

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

  Frequently Asked Questions

  Wideo: Service Desk

  Wideo: Jak zmodernizować biznes dzięki usługom IT?

  Ulotka: Comarch Network Operations Center

  Ulotka: IT Services

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.