IT Risk & Security management: bezpieczeństwo IT w Firmie

W szybko zmieniającym się świecie usługi IT Risk & Security Management mają kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu przez każdą organizację.

Cyfrowa rewolucja, mobilności, Big Data, rozwój usług chmurowych zmieniają dzisiaj sposób w jaki prowadzimy  biznes. Większość z firm zazwyczaj nie myśli o wdrożeniu odpowiedniej strategii bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach jako jednym z kluczowych czynników sukcesów.

Brakuje im odpowiednich specjalistów posiadających wiedzę i szerokie kompetencje, aby odpowiednio zarządzać bezpieczeństwem swojej firmy. To strategia prowadząca donikąd, bowiem bezpieczeństwo IT powinno stanowić dla każdej firmy niezaprzeczalny priorytet. Dane osobowe, cyfrowa własność intelektualna, internetowa infrastruktura firmy, aplikacje używane przez Państwa firmę – wszystko to może stać się celem cyberataku.

Często nasze zabezpieczenia posiadają luki, a usługi internetowe posiadają na tyle delikatną strukturę, że bez trudu można się włamać do systemu. Comarch oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem. Kompleksowe portfolio naszych rozwiązań zapewnią efektywną, całościową ochronę Państwa biznesu przed wszelkiego rodzaju cyberatakami czy innymi zagrożeniami występującymi w  sieci. 

Managed IT Security Services

Comarch oferuje skuteczne, wysokiej jakości rozwiązania adresowane do firm szukających strategicznych partnerów, którzy w ramach outsourcingu podjęliby się kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem IT. Monitorowanie oraz analiza zdarzeń bezpieczeństwa, testy penetracyjne, skany wrażliwości to tylko przykład usług realizowanych przez nas. Comarch dostosowuje świadczone usługi bezpośrednio do celów biznesowych i operacyjnych oraz pomaga swoim klientom w przestrzeganiu procedur zarządzania IT, zarządzaniu ryzykiem korporacyjnym i osiągnięciu zgodności z prawem obowiązującym w danym kraju, jak również standardami branżowymi.

Dowiedz się więcej

Cyber bezpieczeństwo w firmie

IT Security Auditing & Compliance 

Comarch ICT może poszczycić się bogatym doświadczeniem w zakresie oceny, procesowania oraz spełnienia standardów na szczeblach lokalnych oraz międzynarodowych. Każdorazowo dostosowujemy się do zasad panujących w branży klienta. Dzięki nam bez trudu rozpoznają Państwo potencjalne słabe punkty w firmowej sieci danych, przez co unikną Państwo wycieku danych oraz nieautoryzowanego dostępu do firmowych systemów. Regularne kontrole bezpieczeństwa danych mogą wykryć ewentualne zagrożenie i odpowiednio wcześnie mu zapobiec, powinny zatem stać się rutyną w naszej codziennej ochronie IT. Dział IT Risk & Security Management zapewnia szeroki wachlarz usług związanych z przeprowadzeniem szczegółowego audytu w zakresie bezpieczeństwa IT, dopasowanych do potrzeb rynku i oczekiwań klienta. 

 

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo sieci i audyty

IT Security Integration & Support

Rosnące wykorzystanie technologii ICT w różnych firmach sprawia, że systemy informatyczne są znacznie mniej zawodne. Codzienne operacje biznesowe mogą zostać zakłócone, gdyby firma nie reagowała na określone zagrożenie w odpowiednim czasie. Dlatego ICT to jeden kluczowych czynników, jeśli chodzi o efektywne zarządzanie bezpieczeństwem oraz procesami IT w firmie. Dział IT Risk & Security Management Comarch oferuje pełen zakres usług integracji i wsparcia w zakresie bezpieczeństwa IT, począwszy od rozwiązań bezpieczeństwa sieci aż po systemy klasy SIEM (Security Information and Event Management). Dzięki zespołowi wykwalifikowanych inżynierów sieciowych i specjalistów ds. bezpieczeństwa oraz wieloletnim doświadczeniom w zakresie zarządzanie bezpieczeństwem w firmie, potrafimy zatem dostarczyć rozwiązania skrojone na miarę potrzeb klienta. Zaczynamy od analizy potrzeb naszych klientów, aby następnie zaplanować i wdrożyć rozwiązania zabezpieczające, które spełniają wszystkie określone wymagania. Upewnij się, że nie tylko bezpieczeństwo sieci w firmie będzie na najwyższym poziomie.

 

Dowiedz się więcej

Support bezpieczeństwo IT

Nasi Klienci

 • Nicols

  Nicols

  Belgijski producent środków czystości korzysta z Comarch Cloud
 • JetBlue Airways

  JetBlue Airways

  Hosting dla JetBlue Airways
 • Circle K Polska

  Circle K Polska

  Comarch Network Managed Services dla Circle K Polska sp. z o.o.
 • Heathrow Airport

  Heathrow Airport

  Wdrożenie Comarch Data Center w Heathrow Airport [EN]
 • Drosed

  Drosed

  Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT
 • European Southern Observatory

  European Southern Observatory

  Usługi Comarch IT Outsourcing dla European Southern Observatory
 • Valeo Niemcy

  Valeo Niemcy

  Rozwiązania Comarch IT Outsourcing dla Valeo Niemcy
  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  Rozwój usług Comarch Data Center

  White Paper: Biometria - Nowoczesne Metody Uwierzytelniania

  Wideo: Comarch Data Center

  Ulotka: Network Managed Services

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.