Wkraczając w Nowy Etap Rozwoju Środowisk Db2 – Comarch na XIV Konferencji PDUG

Warszawa, 23.05.2019 - 24.05.2019

Jakie funkcje oferują dzisiaj nowoczesne systemy zarządzania bazami danych Db2? Czy można je łatwo dostosować do wymagań danej firmy, tak aby zarówno zwiększyć wydajność biznesową, jak i zmniejszyć koszty? Czy migracja do systemów zOS v12 stanowi duże wyzwanie? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas tegorocznej Konferencji PDUG – wydarzenia skupiającego się na rozwiązaniach do efektywnego przetwarzania danych w środowiskach Db2, ale nie tylko! Będzie to okazja dla twórców technologii i użytkowników produktów Db2, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach oraz uchylić rąbka tajemnicy odnośnie planów na przyszłość.

Jako sponsor drugiego dnia konferencji, Comarch weźmie czynny udział w dyskusji oraz ujawni nieco więcej o naszym podejściu do technologii i produktów Db2. Dodatkowo, w ramach swojej prezentacji, Jacek Rafalak – inżynier systemu z Comarch wyróżniony tytułem IBM Champion for Analytics – opowie o tym jak efektywne zarządzanie pojemnością rozwiązań Db2 może wpłynąć  na rozwój danej firmy. Prezentacja zatytułowana „Capacity Management - How To Start Measuring Your Critical Resources On Db2 And More...” rozpocznie się pierwszego dnia konferencji o godzinie 13:45.

Do wszystkich zainteresowanych - mamy ogromną nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję spotkać się w Atlas Tower!

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.