Aktualne wersje

Comarch stale monitoruje zmieniające się otoczenie, również prawne, w którym funkcjonują przedsiębiorcy, i dba o to, aby proponowane przez niego rozwiązania były zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Częste aktualizacje uwzględniające zmiany prawne są bezpłatne w ramach usługi Comarch Asysta.

Więcej

 

Wymagania sprzętowe

Program dla firm Comarch ERP Optima jest zbudowany i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Jest to 32-bitowa aplikacja pracująca w środowisku Windows. Graficzny interfejs Użytkownika oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows, przy zapewnieniu możliwości obsługi programu wyłącznie za pomocą klawiatury.

Więcej

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi

Program Comarch ERP Optima współpracuje z różnymi urządzeniami peryferyjnymi: kasami fiskalnymi, drukarkami fiskalnymi, kolektorami danych, czytnikami kodów kreskowych i drukarkami etykiet.

Więcej

 

Rozwiązania dla branży

Comarch ERP Optima stwarza wiele możliwości współpracy z aplikacjami zewnętrznymi. Dzięki temu można zastosować system również w branżach, które mają bardzo specyficzne potrzeby informatyczne. Aplikacje zintegrowane otrzymują certyfikat "Działa z Comarch ERP Optima" i są sygnowane znakiem graficznym, potwierdzającym wysoką jakość oraz kompleksowość produktu.

Więcej

Finansowanie 

Wybór konkretnej metody finansowania zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima uzależniony jest od wielu czynników leżących zarówno po stronie dostawcy, jak i klienta. Wskażemy Ci możliwe źródła finansowania, w szczególności dotacje z Unii Europejskiej, leasing operacyjny, czy kredyt technologiczny. Szeroki wachlarz możliwości  z pewnością zainteresuje te firmy, które szukają sposobu na obniżenie finansowej bariery zakupu, czy zmniejszenia poniesionych nakładów.

Więcej

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność: wszystkie moduły Comarch ERP Optima można przetestować bezpłatnie.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza