Cloud Migration

MIGRACJA NIE JEST ŁATWA, ALE MY JĄ UPRASZCZAMY

Przenoszenie złożonych, krytycznych aplikacji do chmury wymaga kompleksowej strategii opartej na sprawdzonych procesach, silnej technicznej realizacji i praktycznym doświadczeniu.

Obniż koszty migracji i ryzyko dzięki metodologii, kompleksowej analizie, zestawowi najlepszych narzędzi i długoletniemu doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy migrujesz pojedyncze zasoby, czy całą infrastrukturę IT, Comarch pomoże Ci opracować strategiczną roadmapę i przyspieszyć ich podróż do chmury z dowolnego miejsca: nowych wdrożeń, starszych technologicznie środowisk czy implementacji rozwiązań hybrydowych. Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w pomyślnej migracji aplikacji naszych najbardziej wymagających klientów do chmury.

Comarch współpracuje z twoją firmą i kierownictwem IT, aby określić cele, połączyć lokalne i zdalne wsparcie w globalnej sieci dostawczej, zmaksymalizować wydajność i ułatwić migrację do chmury. Jako dostawca usług w chmurze, Comarch zapewnia, że migracja będzie dobrze zaplanowana, poprawnie wykonana i gotowa do bieżących operacji.


Korzyści:

  • Szybciej wprowadzisz chmurę i korzyści, które są z nią związane
  • Skorzystaj z wiedzy ekspertów Comarch, którzy przeprowadzą pełną migrację
  • Chmura będzie zoptymalizowana pod kątem twoich indywidualnych wymagań biznesowych
  • Zapewnij elastyczność w zakresie platformy chmurowej, w tym chmury prywatnej, chmury publicznej i rozwiązań lokalnych (on-premises)

Pozostałe Usługi Comarch Infraspace Cloud:

Nasi Klienci

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć korzystanie z Comarch Cloud Infraspace