Biometria - Nowoczesne Metody Uwierzytelniania

W 2012 roku odnotowano na całym świecie przynajmniej 44 milionów kradzieży tożsamości. Banki, firmy ubezpieczeniowe oraz firmy medyczne tracą ponad 50 miliardów dolarów każdego roku na skutek wyłudzeń świadczeń przez osoby nieuprawnione. Staje się to łatwiejsze, jeśli weźmiemy pod uwagę, że aż 11% Polaków zgubiło swój dowód osobisty, 5% padło ofiarą jego kradzieży, a 3% doświadczyło kradzieży hasła do konta czy skrzynki e-mailowej – wynika z badania BIK (Badanie BIK „Ochrona tożsamości”, listopad 2015).

W tym White Paparze dowiesz się o tym:

  • Czym jest biometria?
  • Jakie metody biometrii istnieją?
  • Jak biometria wpływa na nasze bezpieczeństwo?
  • Przeczytasz o przykładach wdrożeń biometrii na świecie.
  • Poznasz scenariusz identyfikacji biometrecznej.
  • Dowiesz się o korzyściach wykorzystania metod biometrycznych.
Uwierzytelnianie - biometria

Pobierz darmowy white paper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.