Referencje i Case Study

Cosmo Group

Cosmo Group

Cosmo Group Sp z o.o. będąca właścicielem marki NeoNail jest wiodącą międzynarodową firmą w kategorii stylizacji, pielęgnacji i kosmetyki paznokci. Od początku swojego istnienia pozostaje blisko Klientów, oferując wyjątkowe i innowacyjne produkty.

Obag

Obag

Obag to marka stworzona przez Full Spot, włoską firmę z siedzibą w Padwie, która weszła na międzynarodowy rynek mody i designu w roku 2009. Dziś markę tę można znaleźć na terenie całych Włoch i w wielu krajach na całym świecie.

Solumus

Solumus

Firma Solumus Gas Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - jedna ze spółek grupy Solumus, działa prężnie na polskim i europejskim rynku paliw. Grupa Solumus dostarcza nowoczesne rozwiązania biznesowe w obszarach: paliwa płynne, biopaliwa, LPG i paliwa ciężkie.

Greenpoint

Greenpoint

Firma Greenpoint S.A jest właścicielem marki Greenpoint specjalizującej się w dystrubucji odzieży damskiej na terenie całego kraju za pośrednictwem centralnie zarządzanej sieci detalicznej. Sieć liczy 104 punkty.

Krakchemia

Krakchemia

Przedsiębiorstwo Krakchemia S.A. należy do grona największych dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych na terenie kraju, a dzięki dynamicznemu rozwojowi dystrybucji w segmencie folii opakowaniowych stała się jej największym dystrybutorem na terenie polski.

Partner

Partner

Firma Partner specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju folii malarskich, taśm specjalistycznych oraz narzędzi malarskich i budowlanych na terenie Polski, a także za granicą. Produkty firmy znane są pod markami SOLID i PARTNER.

EBS

EBS

EBS Sp. z o.o. jest niezależnym polskim producentem systemów zabezpieczeń. Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje sprzęt, a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

Ray Obuwie

Ray Obuwie

Grupa Ray Obuwie jest niekwestionowanym liderem dystrybucji oraz detalicznej sprzedaży obuwia w północno wschodniej Polsce. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy oraz ograniczenia dotychczas wykorzystywanego systemu, Ray Obuwie zdecydował się wdrożyć Platformę Comarch ERP Altum i Comarch Retail.

Imperial

Imperial

Imperial to włoska marka oferująca ubrania dla kobiet i mężczyzn. Wraz z dynamicznym rozwojem sieci, firma rozpoczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów oraz umożliwi prowadzenie wielokanałowej sprzedaży w jednym miejscu (punkty stacjonarne oraz sklep internetowy). „Zaletą tego rozwiązania jest pełna integracja wszystkich systemów oraz możliwość zarządzania wszystkimi kanałami sprzedaży z jednego centralnego systemu” – podkreśla Joanna Baranowska, Imperial.

Brodr. Jorgensen

Brodr. Jorgensen

Brodr. Jorgensen to międzynarodowy holding z siedzibą w Kopenhadze i oddziałami na terenie Polski i Litwy. Obecnie koncentruje się na dystrybucji wysokiej jakości dóbr konsumpcyjnych – detergentów, kosmetyków, perfum oraz produktów do pielęgnacji ciała. Brodr. Jorgensen po przeprowadzeniu szczegółowych analiz systemów ERP dostępnych na rynku zdecydowali się wdrożyć system Comarch ERP Altum – „uznany przez nas za najbardziej innowacyjną platformę ERP”.

Godan

Godan

Firma GoDan Janusza Kraszka powstała 1991 roku. Obecnie jest wiodącą firmą sprzedającą balony foliowe i gumowe, stroje, artykuły karnawałowe, halloween’owe, walentynkowe, dekoracyjne. „Comarch Retail w całości spełnił nasze oczekiwania w zakresie dostępnych funkcjonalności, wydajności oraz stabilności systemu. Comarch Retail polecam każdej firmie, dla której ważna jest jakość oraz profesjonalna obsługa techniczna" – Janusz Kraszek, Prezes firmy GoDan.

Chretien

Chretien

Chrétien Matériaux, firma z tradycjami na rynku dystrybucji materiałów dla budownictwa i do renowacji, posiada 14 sklepów przeznaczonych dla firm budowlanych i osób prywatnych. „Wdrożenie Comarch ERP Altum zapewni nam skuteczność działania w zakresie kompleksowej dystrybucji” – Guillaume Chrétien, Prezes firmy.

Style Group

Style Group

Style Group przedsiębiorstwo zarządzające znanymi markami sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży kosmetyków Perfumeria.pl oraz sukienek polskich projektantów LIMODA.PL. Jednym z głównych powodów, dla którego podjęto decyzję o zastosowaniu programu Comarch ERP Altum, była jego innowacyjność i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb, w celu zapewnienia jak najlepszej jakości obsługi klientów.

Printemps

Printemps

Printemps jest renomowaną siecią dużych sklepów zajmujących się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, artykułów luksusowych i kosmetyków. W dobie ciągłego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście powierzyły firmie Comarch zadanie przebudowy swojego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum idealnie wpisuje się w oczekiwania i potrzeby firmy Printemps i będzie jej towarzyszyło na poszczególnych etapach rozwoju.

Auchan Telecom

Auchan Telecom

Firma Auchan Telecom wchodzi w skład Grupy Auchan - jednej z największych sieci handlowych na świecie, i należy do tzw.wirtualnych operatorów komórkowych (MVNO). Każdego dnia, system obsługuje ponad 25 000 operacji. Zarządza również procesami rozliczeń z oddziałami (ponad 10 000 punktów sprzedaży) i partnerami Auchan. „Dzięki w pełni dostępnemu API, a także możliwości korzystania z silnika BPM jako platformy do integracji i automatyzacji procesów biznesowych, możliwe było stworzenie rozwiązania, które całkowicie spełnia wysokie wymagania Auchan Telecom” – podkreśla Mathieu Abt, Dyrektor Działu IT w Auchan Group.

Conhpol

Conhpol

Obuwie produkowane przez Conhpol znajduje nabywców w Niemczech, Rosji, Anglii, Litwie, Ukrainie, Mongolii, Kazachstanie, Słowacji i w Czechach. Całość produkcji wykonywana jest w zakładach na terenie Polski, a produkty firmy posiadają znak „Dajesz Pracę”. Przedsiębiorstwo handlowe Klaudia zdecydowało się na zakup modułów Comarch Retail Centrala, POS oraz Back Office.

K-Consult

K-Consult

Firma K-Consult powstała w 1998 roku. Profil działalności przedsiębiorstwa związany jest z importem i dystrybucją akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych. Obecni K-Consult jest jednym z czołowych importerów i dystrybutorów tego typu akcesoriów w Polsce.

Kontri

Kontri

Oferta spółki Kontri.pl to szeroko rozumiany asortyment bielizny, a także odzieży i wyrobów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum ok. 50% zamówień internetowych obsługiwanych jest w sposób zautomatyzowany, a jedynymi osobami biorącymi udział w realizacji zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do wysyłki.

ARW Focus

ARW Focus

ARW Focus specjalizuje się w systemach identyfikacji wizualnej od fazy projektowej, aż po produkt końcowy. Ze względu na specyfikę branżową firma zdecydowała się na wdrożenie Comarch ERP Altum jako elastycznego rozwiązania połączonego z oprogramowaniem dedykowanym dla drukarni. Aspektem przemawiającym za wyborem Comarch ERP Altum był m.in. rozbudowany moduł analityczny Business Intelligence.

Gdzie kupić

Programy Comarch ERP Altum dystrubuowane sa dwoma kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch
Chmura Comarch

Dzięki mapie sprzedaży znajdziesz sprawdzoną firmę z Twojej okolicy wdrażającą nasze rozwiązania.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie