Comarch Cloud Infraspace

CHMURA STWORZONA DLA BIZNESU

Przyspieszaj innowacje i transformację cyfrową, zwiększaj zaangażowanie klientów i efektywność procesów biznesowych dzięki Comarch Cloud Infraspace.

Rodzina rozwiązań Comarch Cloud Infraspace pomoże zmodernizować Twoje podejście do chmury, a także podnieść jakość usług i zoptymalizować koszty szybciej niż kiedykolwiek. Comarch oferuje szeroki zakres elastycznych, bezpiecznych i wydajnych usług w chmurze dla firm, które chcą przenieść swoje zasoby do chmury.

Poznaj usługi Comarch Cloud Infraspace:

 1. 01 Cloud Engine (Public Cloud)
 2. Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.

  Dowiedz się więcej

 3. 02 Hosted Private Cloud
 4. Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.

  Dowiedz się więcej

 5. 03 On-premises Private Cloud
 6. Dostarczanie w pełni elastycznych, skalowalnych i bezpiecznych zarządzanych lub niezarządzanych rozwiązań w chmurze ulokowanych w twojej własnej siedzibie.

  Dowiedz się więcej

 7. 04 Managed Multi-Cloud Services
 8. Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.

  Dowiedz się więcej

 9. 06 Legacy Cloud
 10. Rozwiązania Comarch Legacy Cloud zapewniają wszystkie zalety rozwiązań w chmurze, a także wsparcie Comarch dla rozwiązań IBM Power Platform i usługi zarządzane. Dzięki Comarch Legacy Cloud możesz zakupić przestrzeń i obsługę platformy IBM Power Platform gdy jej potrzebujesz i na tak długo, jak jej potrzebujesz. Usługa wspierana przez światowej klasy specjalistów Comarch od administracji systemami IBM i w modelu 24/7.
 11. 07 Cloud Managed Services
 12. Przedsiębiorstwa chcą czerpać korzyści z usług w chmurze, ale mogą nie być przygotowane na związaną z tym zwiększoną złożoność środowisk IT. Zintegruj i efektywniej zarządzaj infrastrukturą w chmurze dzięki Comarch Cloud Managed Services.

  Dowiedz się więcej

 13. 08 Managed Security Services
 14. Wzmocnij ochronę twoich informacji dzięki usługom bezpieczeństwa oferowanym przez Comarch. Usługi Comarch Managed Security Services są świadczone przez nasz wykwalikowany zespół specjalistów, dzięki któremu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie. Chronimy Twoją firmę dzięki całodobowemu proaktywnemu monitoringowi i szybkiemu reagowaniu na incydenty.

  Dowiedz się więcej

Cloud Engine (Public Cloud)

Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.

Dowiedz się więcej

Hosted Private Cloud

Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.

Dowiedz się więcej

On-premises Private Cloud

Dostarczanie w pełni elastycznych, skalowalnych i bezpiecznych zarządzanych lub niezarządzanych rozwiązań w chmurze ulokowanych w twojej własnej siedzibie.

Dowiedz się więcej

Managed Multi-Cloud Services

Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.

Dowiedz się więcej

Legacy Cloud

Rozwiązania Comarch Legacy Cloud zapewniają wszystkie zalety rozwiązań w chmurze, a także wsparcie Comarch dla rozwiązań IBM Power Platform i usługi zarządzane. Dzięki Comarch Legacy Cloud możesz zakupić przestrzeń i obsługę platformy IBM Power Platform gdy jej potrzebujesz i na tak długo, jak jej potrzebujesz. Usługa wspierana przez światowej klasy specjalistów Comarch od administracji systemami IBM i w modelu 24/7.

Cloud Managed Services

Przedsiębiorstwa chcą czerpać korzyści z usług w chmurze, ale mogą nie być przygotowane na związaną z tym zwiększoną złożoność środowisk IT. Zintegruj i efektywniej zarządzaj infrastrukturą w chmurze dzięki Comarch Cloud Managed Services.

Dowiedz się więcej

Managed Security Services

Wzmocnij ochronę twoich informacji dzięki usługom bezpieczeństwa oferowanym przez Comarch. Usługi Comarch Managed Security Services są świadczone przez nasz wykwalikowany zespół specjalistów, dzięki któremu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie. Chronimy Twoją firmę dzięki całodobowemu proaktywnemu monitoringowi i szybkiemu reagowaniu na incydenty.

Dowiedz się więcej

Zaufany partner dla transformacji twojej firmy

Dla Comarch fundamentalnymi zasadami w kwestii współpracy z klientami jest zaufanie i partnerstwo. Jako europejski lider w świadczeniu usług ICT, Comarch jest również profesjonalnym dostawcą usług w chmurze. Działamy i optymalizujemy globalne usługi przetwarzania w chmurze, w oparciu o najlepsze dostępne technologie oraz nowoczesną wizję połączoną z lokalnym zaangażowaniem i najwyższym poziomem wsparcia.

 • Myślimy globalnie. Mamy ponad 90 biur w 31 krajach, 15 data centers, trzy regiony chmurowe dostępne na całym świecie. Nasze usługi są dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne.
 • Działamy lokalnie. Możemy pomóc Twojej firmie w optymalny sposób, dzięki znajomości lokalnych rynków i wymogów prawnych.
 • Oferujemy spokój ducha. Działamy zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego i regionalnego (w tym również RODO).
 • Gwarantujemy duży wybór spośród szerokiej gamy rozwiązań.
 • Wspieramy usługi end-to-end. Skorzystaj z szerokiej gamy dodatkowych usług zarządzanych dostępnych na platformie chmurowej.

Masz pytania dotyczące konkretnej usługi? Skontaktuj się z ekspertem ds. rozwoju biznesu w twoim regionie. 

Kontakt

Nasi Klienci

 • Nicols

  Nicols

  Belgijski producent środków czystości korzysta z Comarch Cloud
 • JetBlue Airways

  JetBlue Airways

  Hosting dla JetBlue Airways
 • Heathrow Airport

  Heathrow Airport

  Wdrożenie Comarch Data Center w Heathrow Airport [EN]
 • Valeo Niemcy

  Valeo Niemcy

  Rozwiązania Comarch IT Outsourcing dla Valeo Niemcy
  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  Rozwój usług Comarch Data Center

  White Paper: Biometria - Nowoczesne Metody Uwierzytelniania

  Wideo: Comarch Data Center

  Ulotka: Network Managed Services

  Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć korzystanie z Comarch Cloud Infraspace