Comarch Cloud Infraspace

CHMURA STWORZONA DLA BIZNESU

Przyspieszaj innowacje i transformację cyfrową, zwiększaj zaangażowanie klientów i efektywność procesów biznesowych dzięki Comarch Cloud Infraspace.

Rodzina rozwiązań Comarch Cloud Infraspace pomoże zmodernizować Twoje podejście do chmury, a także podnieść jakość usług i zoptymalizować koszty szybciej niż kiedykolwiek. Comarch oferuje szeroki zakres elastycznych, bezpiecznych i wydajnych usług w chmurze dla firm, które chcą przenieść swoje zasoby do chmury.

Poznaj usługi Comarch Cloud Infraspace:

 1. 01 Cloud Engine (Public Cloud)
 2. Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.
 3. 02 Hosted Private Cloud
 4. Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.
 5. 03 On-premises Private Cloud
 6. Dostarczanie w pełni elastycznych, skalowalnych i bezpiecznych zarządzanych lub niezarządzanych rozwiązań w chmurze ulokowanych w twojej własnej siedzibie.
 7. 04 Managed Multi-Cloud Services
 8. Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.
 9. 05 Cloud Migration
 10. Usługi Cloud Migration pomogą przenieść infrastrukturę IT, aplikacje i procesy biznesowe do chmury. Usługi identyfikują obszary ryzyka i możliwości poprawy wydajności i dostępności krytycznych funkcji biznesowych.
 11. 06 Legacy Cloud
 12. Rozwiązania Comarch Legacy Cloud zapewniają wszystkie zalety rozwiązań w chmurze, a także wsparcie Comarch dla rozwiązań IBM Power Platform i usługi zarządzane. Dzięki Comarch Legacy Cloud możesz zakupić przestrzeń i obsługę platformy IBM Power Platform gdy jej potrzebujesz i na tak długo, jak jej potrzebujesz. Usługa wspierana przez światowej klasy specjalistów Comarch od administracji systemami IBM i w modelu 24/7.
 13. 07 Managed Security Services
 14. Wzmocnij ochronę twoich informacji dzięki usługom bezpieczeństwa oferowanym przez Comarch. Usługi Comarch Managed Security Services są świadczone przez nasz wykwalikowany zespół specjalistów, dzięki któremu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie. Chronimy Twoją firmę dzięki całodobowemu proaktywnemu monitoringowi i szybkiemu reagowaniu na incydenty.

Cloud Engine (Public Cloud)

Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.

Hosted Private Cloud

Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.

On-premises Private Cloud

Dostarczanie w pełni elastycznych, skalowalnych i bezpiecznych zarządzanych lub niezarządzanych rozwiązań w chmurze ulokowanych w twojej własnej siedzibie.

Managed Multi-Cloud Services

Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.

Cloud Migration

Usługi Cloud Migration pomogą przenieść infrastrukturę IT, aplikacje i procesy biznesowe do chmury. Usługi identyfikują obszary ryzyka i możliwości poprawy wydajności i dostępności krytycznych funkcji biznesowych.

Legacy Cloud

Rozwiązania Comarch Legacy Cloud zapewniają wszystkie zalety rozwiązań w chmurze, a także wsparcie Comarch dla rozwiązań IBM Power Platform i usługi zarządzane. Dzięki Comarch Legacy Cloud możesz zakupić przestrzeń i obsługę platformy IBM Power Platform gdy jej potrzebujesz i na tak długo, jak jej potrzebujesz. Usługa wspierana przez światowej klasy specjalistów Comarch od administracji systemami IBM i w modelu 24/7.

Managed Security Services

Wzmocnij ochronę twoich informacji dzięki usługom bezpieczeństwa oferowanym przez Comarch. Usługi Comarch Managed Security Services są świadczone przez nasz wykwalikowany zespół specjalistów, dzięki któremu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie. Chronimy Twoją firmę dzięki całodobowemu proaktywnemu monitoringowi i szybkiemu reagowaniu na incydenty.

Korzyści

Oferowane przez Comarch rozwiązanie pozwala dostosować chmurę do potrzeb organizacji dzięki możliwości konfiguracji jej poszczególnych parametrów, tj. liczby procesorów, ilości pamięci i zasobów oraz rodzaju przestrzeni dyskowej. W każdej chwili możesz dokonać odpowiednich zmian, aby dostosować zasoby obliczeniowe do potrzeb Twojego biznesu, zwiększyć wydajność aplikacji, a jednocześnie zoptymalizować koszty operacyjne.

Testy

Możliwość przetestowania nowego rozwiązania przy minimalnym ryzyku

Ochrona i dostępność

Bezpieczna, kontenerowa platforma klasy korporacyjnej

Pojedynczy punkt kontaktowy

Pojedynczy punkt kontaktowy dla wszystkich kwestii związanych z infrastrukturą IT

Łatwe skalowanie chmury

Łatwe dodawanie do chmury większej mocy obliczeniowej, dodatkowej pamięć lub elementów sieciowych

Łatwa migracja

Łatwa migracja z chmur publicznych (Azure, AWS, Google, Softlayer) i lokalnych środowisk do prywatnej chmury Comarch

Kompleksowy katalog usług

Możliwość wdrożenia bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań IT, które zwiększają możliwości operacyjne i optymalizują koszty

Globalna platforma

Kompleksowe rozwiązanie w formie platformy chmurowej z aplikacją dostosowaną do indywidualnych potrzeb

Przyspieszenie usług IT

Dostęp do szeregu dodatkowych usług zarządzanych w platformie Cloud

Zaufany partner dla transformacji twojej firmy

Dla Comarch fundamentalnymi zasadami w kwestii współpracy z klientami jest zaufanie i partnerstwo. Jako europejski lider w świadczeniu usług ICT, Comarch jest również profesjonalnym dostawcą usług w chmurze. Działamy i optymalizujemy globalne usługi przetwarzania w chmurze, w oparciu o najlepsze dostępne technologie oraz nowoczesną wizję połączoną z lokalnym zaangażowaniem i najwyższym poziomem wsparcia.

 • Myślimy globalnie. Mamy ponad 90 biur w 31 krajach, 15 data centers, trzy regiony chmurowe dostępne na całym świecie. Nasze usługi są dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne.
 • Działamy lokalnie. Możemy pomóc Twojej firmie w optymalny sposób, dzięki znajomości lokalnych rynków i wymogów prawnych.
 • Oferujemy spokój ducha. Działamy zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego i regionalnego (w tym również RODO).
 • Gwarantujemy duży wybór spośród szerokiej gamy rozwiązań.
 • Wspieramy usługi end-to-end. Skorzystaj z szerokiej gamy dodatkowych usług zarządzanych dostępnych na platformie chmurowej.

Masz pytania dotyczące konkretnej usługi? Skontaktuj się z ekspertem ds. rozwoju biznesu w twoim regionie. 

Kontakt

Modele usługowe

Wybór właściwego modelu usługowego oznacza skuteczniejszą kontrolę kosztów i tym samym wpływa na zwieszenie efektywności inwestycji.

 • Software as a Service (SaaS) – to kompleksowa oferta Data Center obejmująca udostępnienie zaawansowanych aplikacji Comarch wraz z infrastrukturą serwerową, zarządzanych  w całości przez naszych specjalistów
 • Platform as a Service (PaaS) – dostarczenie pełnej platformy sprzętowo-systemowej do obsługi aplikacji klienta. Comarch dostarcza też usługę odzyskiwania danych w przypadku awarii, dostęp do systemu dla użytkowników końcowych oraz pełny pakiet usług administracyjnych i utrzymaniowych
 • Infrastructure as a Service (IaaS) – udostępnianie klientom platformy sprzętowej do wykorzystania we własnym zakresie. Sprzęt lokowany jest w bezpiecznym środowisku Comarch Data Center, a za utrzymanie warstwy programowej odpowiada klient. Comarch oferuje usługę wsparcia (remote hands) oraz usługi związane z monitoringiem urządzeń i, opcjonalnie, kopiami zapasowymi.

 

Dowiedz się więcej

Modele usługowe

Nasi Klienci

 • Nicols

  Nicols

  Belgijski producent środków czystości korzysta z Comarch Cloud
 • JetBlue Airways

  JetBlue Airways

  Hosting dla JetBlue Airways
 • Heathrow Airport

  Heathrow Airport

  Wdrożenie Comarch Data Center w Heathrow Airport [EN]
 • Valeo Niemcy

  Valeo Niemcy

  Rozwiązania Comarch IT Outsourcing dla Valeo Niemcy
  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  Rozwój usług Comarch Data Center

  White Paper: Biometria - Nowoczesne Metody Uwierzytelniania

  Wideo: Comarch Data Center

  Ulotka: Network Managed Services

  Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć korzystanie z Comarch Cloud Infraspace