Oprogramowanie dla sieci handlowych i hurtowni

Programy klasy ERP - branżowe rozwiązania dla firm od Comarch

Oprogramowanie dla firm z każdej branży

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym firmy, które chcą zyskać przewagę  konkurencyjną muszą mieć zdolność szybkiego przystosowania się i korzystania z rozwiązań informatycznych adekwatnych do rodzaju działalności i wielkości przedsiębiorstwa. W tych procesach Systemy ERP są niezwykle efektywnymi narzędziami: biora aktywny udział w codziennych staraniach o lepszy wynik biznesowy.

W sektorze ERP dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom osiągnąć ambitne cele biznesowe. Proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze produkty w elastyczny sposób uwzględniają specyfikę działalności poszczególnych branży oraz wielkość firm.

Oprogramowanie dla każdego sektora:

Oprogramowanie dla każdej branży

Nasze wielomodułowe systemy ERP i aplikacje zintegrowane jak DMS (obieg dokumentów), WMS (gospodarka magazynowa), BI (raporty i ananlizy) pomagają w zarządzaniu firm z wielu branż:

Nowoczesne oprogramowanie dla firm handlowych, produkcyjnych i usługowych

Naszym celem jest dostarczenie klientom rozwiązań, które poprzez inteligentne wykorzystanie najnowszych technologii, otwierają nowe drogi prowadzenia biznesu i pomagają wyprzedzić konkurencję. W portfolio naszych produktów znajdą Państwo rozwiązania dla każdej firmy począwszy od przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych poprzez sieci sprzedaży detalicznej i biura rachunkowe, aż po mikro przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe. Ponadto zgodnie z ideą ERP 5.0 do naszych systemów oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, które tworzą w pełni zintegrowany system do obsługi każdego aspektu pracy firmy.

Rozwiązania Comarch to kompletna oferta oprogramowania dla szerokiej gamy firm, począwszy od działalności jednoosobowej, po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób. Pośród produktów Comarch znajdują się systemy, oprogramoawnie i aplikacje dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, bez względu na to, czy działają one tylko w jednej lokalizacji, czy mają strukturę rozproszoną.

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

Finansowanie Comarch ERP

Centrum Finansowania Comarch oferuje pomoc w doborze i pozyskaniu dostępnych na rynku metod dofinansowania projektów ERP: dotacji unijnych, leasingu IT czy kredytu technologicznego. 

Dowiedz się jak skutecznie finansować inwestycje w technologie ERP.

Zintegrowana Oferta Comarch

Jest doskonałym uzupełnieniem oferty systemu klasy ERP. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in: platformę sprzętową, systemy operacyjne, oprogramowanie baz danych, ochronę antywirusową.

W ramach Zintegrowanej Oferty Comarch proponujemy Państwu także kompleksową obsługę w modelu hostingowym.

Gdzie kupić?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch

Comarch Cloud Portal 

Oficjalny Sklep Comarch

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza