Paliwa i energetyka

Comarch Business Intelligence wspiera sektor paliwowy i energetyczny, w celu optymalizacji działań i podejmowania efektywniejszych decyzji. Dzięki temu dostarczana jest wiedza na temat możliwości optymalizacji kosztów czy też przyszłych okresów sprzedażowych.

Więcej

Bankowość i finanse

Dzięki zastosowaniu rozwiązania Comarch Business Intelligence do analizy danych organizacyjnych, instytucje finansowe mogą poprawić i usprawnić efektywność operacyjną, opracować skuteczniejsze strategie marketingowe, a także ograniczać bieżące koszty.

Więcej

Produkcja

Comarch Business Intelligence wspiera sektor produkcyjny, wpływając na poprawę jakości i efektywność procesów produkcyjnych. Dostarcza wiedzy na temat oczekiwań co do nowych produktów i ich dystrybucji.

Więcej

Handel i dystrybucja

Sektor Retail używa rozwiązań Business Intelligence, aby wejść na nowe rynki, przewidywać zmieniające się potrzeby klientów i optymalizować sprzedaż produktów na rynku.

Więcej

   

Medycyna

Dzięki zastosowaniu rozwiązania Comarch Business Intelligence do analizy danych pacjentów i sytuacji placówki medycznej, instytucje opieki medycznej takie jak szpitale i przychodnie mogą poprawić optymalizację wydatków i znacznie ograniczyć koszty operacyjne działalności.

Więcej

 

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza