Comarch Mobile DMS

Comarch Mobile DMS to rozwiązanie dedykowane dla użytkowników, którzy chcą sprawnie zarządzać przepływem, dekretacją i zatwierdzaniem wszelkich dokumentów w firmie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS. 

Obieg dokumentów firmowych w jednej aplikacji
Aplikacja Comarch Mobile DMS jest elementem Comarch DMS i współpracuje z Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima oraz Altum. Narzędzie automatyzuje i znacząco skraca czas pracy, a co najważniejsze pozwala na stały dostęp do faktur, zapotrzebowań, umów itp. dla osób przebywających poza biurem. Za jego pomocą można zdalnie podejomować decyzje w ramach dowolnych, wieloetapowych obiegów dokumentów realizowanych w firmie.
Pobierz Comarch Mobile DMS

Zalety wykorzystania aplikacji

Przejrzysta budowa aplikacji, wykorzystanie statusów, zastosowanie filtrowania na listach oraz grupowanie dokumentów według ich rodzaju czynią pracę z aplikacją intuicyjną i wydajną.

Każdy etap jest odpowiednio opisany, dzięki czemu użytkownik otrzymuje informację od kogo i w jakim celu otrzymał dokument, czego dotyczy oraz jakie będą dalsze kroki wybranego procesu.

Poszczególne obszary karty obiegu mogą być oznaczone jako wymagane, wówczas pracownik odpowiedzialny za realizację etapu będzie musiał uzupełnić ten element zanim podejmie decyzję o dalszym postepowaniu z danym dokumentem.

Istnieje również możliwość ukrycia pewnych obszarów na karcie obiegu dla pracowników, który nie powinni mieć dostepu do wybranych informacji. Po przekazaniu do osoby z uprawnieniami do ich podglądu ukryte wcześniej elementy będą widoczne.

Aplikacja jest zintegrowana z systemem Comarch ERP XL, dlatego dokumenty wprowadzone za pomocą urządzenia mobilnego mogą zostać odwzorowane i udostępnione w systemie ERP. Taka funkcjonalność przyspiesza pracę i zwiększa efektywność przedsiębiorstwa.

 

Comarch Mobile Obieg dokumentów

Zainteresowany zakupem produktów?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch

Sklep internetowy

Chmura Comarch

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?
Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe.
My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie