70,000 firm w Polsce korzysta z Comarch ERP Optima

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Comarch ERP Optima w chmurze


Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymlanym  systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. 

Zaufało nam już ponad 70 000 polskich firm, z różnych branż i sektorów.

Wsparcie techniczne

Dowiedz się więcej >>

Poznaj naszych klientów

System Comarch ERP Optima wspomaga codzienne procesy biznesowe w ponad 60,000 polskich firm
  Pozostałe opinie o Comarch ERP Optima

  Demo Comarch ERP Optima

  Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

  Zakup programu

  Mapa autoryzowanych Partnerów Comarch (mapa sprzedaży), dzięki której znajdziesz sprawdzoną firmę wdrażającą system Comarch ERP Optima w Twojej okolicy.

  Comarch ERP Optima w chmurze

  Dla klientów

  Dowiedz się jak zacząć pracę z programem. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym konsultantem lub autoryzowanym Partnerem Comarch.

  Zobacz wideoszkolenia Comarch ERP Optima

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.



  Przejdź do formularza