Promocja dla Biur Rachunkowych

Poleć klienta na zakup Comarch ERP Optima

Zapraszamy do skorzystania z promocji skierowanej do Biur Rachunkowych, Doradców Podatkowych oraz wszystkich firm prowadzących działalność usługową i doradczą w zakresie prowadzenia księgowości, kadr i płac.

Więcej

 

Migracja dla biur rachunkowych

Okazja dla biur rachunkowych, które posiadają już oprogramowanie do zarządzania, a chcą skorzystać z programów Comarch ERP. W ramach promocji Migracja Comarch mogą one na bardzo atrakcyjnych warunkach zmienić swoje dotychczasowe rozwiązanie na program Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe.

Więcej

 

Pakiety promocyjne dla biur rachunkowych

Pakiety dla biur rachunkowych z linii Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy stanowią specjalną ofertę dla firm, które zawodowo zajmują się obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych. Korzystając z programu można prowadzić pełny zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dodatkowo Comarch ERP Optima wspomaga codzienną pracę właściciela biura, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie.

Pakiety Comarch ERP Optima to modułowe rozwiązania do zarządzania dla biurem rachunkowym oraz biurem doradztwa podatowego. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do grupy klientów zamjówjących się obsługą księgową firm, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

Doradca Podatkowy START

Doradca Podatkowy

Doradca Podatkowy PLUS

Uwaga: Pakiet może być zakupiony przez firmę tylko jeden raz, jako pierwszy zakup oprogramowania Comarch ERP Optima i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Terabajt dla biznesu za darmo

Promocja: IBARD bez opłat przez rok dla klientów Comarch ERP. Comarch IBARD to dysk chmurowy, który pozwala zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie, dzięki automatycznym backupom baz danych, czy bezpiecznej wymianie plików.

Szczegóły promocji

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza