Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Największy producent suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowy producent w Europie i na świecie. To, co odróżnia produkty Olimp Labs od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.

POLWELL Sp. z o.o.

Nowoczesna firma specjalizująca się w sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich, posiadająca własne hurtownie fryzjerskie. Znana jest z niezwykle bogatej oferty, konkurencyjnych cen, wysokiej jakości usług, rzetelności oraz pracowników, którzy potrafią zadbać o każdego Klienta.

BERDA Sp. z o.o. Sp. K.

Dystrybutor produktów motoryzacyjnych i przemysłowych. Na rynku środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i szeroko pojętej chemii samochodowej działamy od roku 1990. Wypracowana pozycja rynkowa, pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie stacji benzynowych, serwisów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm transportowych oraz zakładów przemysłowych w najwyższej jakości produkty renomowanych firm.

ZPHU TRÓJKA s.c.

Producent, importer, eksporter, dystrybutor - materiałów takich jak: gwoździe, druty, bramy, śruby, wkręty itp. Aplikacja Comarch ERP Mobile Sprzedaż umożliwia m.in. sprawne przyjmowanie zamówień, a dzięki prezentowaniu wagi zamówienia, Handlowiec od razu widzi, ile waży cały dokument i czy klient zmieści się w minimum logistycznym potrzebnego do jego realizacji.

ArmiCar s.c.

Importer kosmetyków samochodowych, olei silnikowych oraz dystrybutor zapachów, żarówek samochodowych, piór do wycieraczek, akumulatorów, emalii, filtrów i autokosmetyków. Wdrożenie Comarch ERP Mobile Sprzedaż umożliwia przedstawicielom handlowym m.in. łatwe i mobilne zbieranie zamówień, bez konieczności kontaktowania się za każdym razem z centralą.

Suwalska Wytwórnia Win Sp. z o.o.

Producent napoi na bazie soku oraz wina jabłkowego. Suwalska Wytwórnia Win Sp. z o.o. poszukiwała systemu, który pozwoli na sprawną kontrolę stanów magazynowych oraz będzie oferować rozwiązanie współpracujące z kolektorami danych, które umożliwi z kolei bieżące rozliczanie magazynów produkcyjnych - wdrożyła system Comarch ERP XL oraz rozwiązanie mobilne Comarch ERP Mobile Magazyn.

SOLINEA Sp. z o.o.

Producent wyrobów medycznych, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz kosmetyków. Chcąc usprawnić m.in. planowanie pracy Przedstawicieli medycznych w zakresie odbywanych przez nich wizyt handlowych w aptekach, a także zarządzanie czasem pracy podczas wizyt lekarskich oraz w placówkach medycznych, zostało wdrożone rozwiązanie Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

LAKMA Sp. z o.o.

Producent szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemów dociepleń, chemii gospodarczej oraz chemii profesjonalnej. Comarch ERP Mobile Sprzedaż to rozwiązanie, które jednocześnie pracownikom mobilnym daje dostęp do aktualnej oferty i bieżących danych, a tym samym usprawnia ich pracę, natomiast osobom decyzyjnym umożliwia kontrolowanie realizowanych działań

DPM Solid Polska Przesławscy sp. j.

Firma zajmuje się produkcją anten oraz handlem artykułami elektrycznymi i elektronicznymi. Szeroki asortyment, jaki znajduje się w ofercie, wymagał wdrożenia systemu, który ułatwia sprawdzanie dostępności na składzie asortymentu oraz umożliwia sprawne wydanie towaru z magazynu. Aby sprostać tym oczekiwaniom wdrożone zostało rozwiązanie Comarch ERP Mobile Magazyn.

2x3 S.A.

Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją produktów komunikacji wizualnej. Wraz z rozwojem firmy i asortymentu przechowywanego w magazynach podjęto decyzję o wdrożeniu systemu do zarządzania przedsiębiorstwem, który w znacznym stopniu usprawni pracę magazynierów. Wybór padł na Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Mobile Magazyn.

Buwar Sp. z o.o.

Producent i dystrybutor środków smarnych dla przemysłu i motoryzacji oraz płynów eksploatacyjnych. Aplikacja Comarch ERP Mobile Sprzedaż przyczyniła się m.in. do wzrostu ilości zamówień, zwiększenia ilości zrealizowanych zamówień, eliminacji błędów oraz skutecznego raportowania.

Proxim

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów dla budownictwa. Głównym powodem, który zdecydował o wyborze Comarch ERP XL, były aplikacje z pakietu Comarch ERP Mobile. Firma ceni przede wszystkim dostęp przedstawicieli handlowych do historii transakcji z danym kontrahentem. Bardzo ważną zaletą aplikacji jest także jej szybkość i ergonomia pracy.

Colfarm S.A.

Producent leków sprzedawanych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety przeznaczonych do obrotu również w sklepach ogólnodostępnych. Aplikacje mobilne Comarch ERP Mobile zintegrowane z systemem Comarch ERP XL pozwoliły m.in. na kompleksową obsługę wizyt, mierzenie ich skuteczności oraz realizację zamówień przedstawicielskich przez dystrybutorów zewnętrznych.

Tropical

Producent z branży zoologicznej. Wdrożenie Comarch ERP Mobile Sprzedaż pozwoliło na szybsze przesyłanie zamówionych towarów do odbiorców, a także zmniejszenie ryzyka popełnienia błędów oraz oszczędność czasu. Handlowcy za pośrednictwem aplikacji rejestrują zamówienia, a także planują i realizują wizyty handlowe oraz prowadzą ankiety.

ABE Dystrybucja

Firma zajmuje się hurtową sprzedażą i logistyką artykułów spożywczych na terenie Polski. Dzięki wdrożeniu aplikacji Comarch ERP Mobile Sprzedaż na platformie Android firma zyskała rozwiązanie informatyczne pozwalające na zwiększenie dynamiki wzrostu sprzedaży przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Hydroexpress

Firma z branży artykułów hydrauliczno - sanitarnych. Najważniejszym obszarem działalności firmy jest sprzedaż prowadzona przez przedstawicieli handlowych. Firma wybrała system Comarch ERP XL oraz aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Przedstawiciele handlowi doceniają walory pracy w aplikacji, m.in. wygodę oraz możliwość efektywnego prezentowania oferty towarowej.

Donegal Sp. z o.o.

Producent i dystrybutor akcesoriów kosmetycznych. Istotnym elementem na etapie wyboru rozwiązania informatycznego była możliwość pracy na aplikacjach mobilnych. Dzięki wdrożeniu systemu Comarch ERP XL wraz z Comarch ERP Mobile Sprzedaż uzyskano szereg korzyści m.in. zwiększenie realizacji zamówień z 75% na 93% w ciągu jednego dnia, czy bezawaryjny obieg dokumentów o 1/3 skracający czas pracy.

Rudmar

Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją piwa oraz innych napojów. W 2013 roku podjęto decyzję o wsparciu mobilnych przedstawicieli handlowych rozwiązaniem Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Narzędzie pozwiliło w prosty sposób usprawnić pracę przedstawicieli, co w krótkim czasie przełożyło się na szybkość obsługi i zadowolenie klientów firmy Rudmar.

ZPM "DOMINIK" Sp. z o.o.

Spółka prowadzi działalność jako zakład przetwórstwa mlecznego oraz hurtownia nabiałowa. Ze względu na brak zintegrowanego oprogramowania obejmującego wszystkie obszary działalności firma zdecydowała się na zakup i wdrożenie systemu Comarch ERP XL, oraz innowacyjnego rozwiązania dla przedstawicieli handlowych - Comarch ERP Mobile Sprzedaż na platformę Android.

Makroterm

Makroterm jest liderem na rynku rozwiązań grzewczych dla domu, wykorzystujących energię odnawialną. Przedstawiciele handlowi firmy Makroterm korzystają ze wsparcia rozwiązania Comarch ERP Mobile Sprzedaż na platformie Android, będącego naturalnym rozszerzeniem instalacji Comarch ERP XL. Wykorzystanie aplikacji przyczynia się do wzrostu konkurencyjności firmy Makroterm.

Texpol

Firma produkcyjno-handlowa artykułów metalowych, przemysłowych i narzędzi. Firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę asortymentową i powiększa listę stałych odbiorców. Bogato zróżnicowana oferta pod względem asortymentu skierowana jest zarówno do hurtowni sklepów metalowych, jak również składów budowlanych, firm handlowych, usługowych i produkcyjnych.
"W odpowiedzi na nasze potrzeby firma Comarch zaproponowała współpracę w zakresie wdrożenia nowej aplikacji Comarch ERP Mobile Sprzedaż(...)To na czym nam najbardziej zależało to intuicyjność i szybkość działania aplikacji, i to udało nam się osiągnąć".

Bea Beleza

Ekskluzywny sklep z najlepszymi produktami fryzjerskimi dostępnymi na polskim rynku. Głównym kierunkiem rozwoju firmy jest dystrybucja profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. "Moduł Mobilne Sprzedaż zapewnia szybką i sprawną pracę przedstawiciela handlowego dzięki przyjaznemu dotykowemu interfejsowi oraz pełnemu dostępowi do danych o towarach i rozliczeniach klienta."

Biuro-LAND Sp. z o.o.

"Dzięki wdrożeniu systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Mobile znacznie przyspieszyliśmy wszystkie procesy zachodzące w naszej firmie. Jeszcze do niedawna nasz magazyn pracował przez 24 godziny na dobę, obecnie przy znacznie większej sprzedaży pracujemy o połowę krócej. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu Comarch ERP XL, ponieważ Comarch reaguje na nasze indywidualne potrzeby, wprowadzając oczekiwane funkcje do nowych wersji oprogramowania" – mówi Krzysztof Porębski, Prezes Zarządu Biuro-LAND Sp. z o.o.

Elita Dystrybucja

Firma prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy została podjęta decyzja o konieczności wdrożenia systemu IT, usprawniającego i koordynującego pracę przedsiębiorstwa. "Na szczególne polecenie zasługuje aplikacja Mobilne Sprzedaż, pozwalająca na kompleksową obsługę klienta w terenie, zwiększając konkurencyjność FHU ELITA".

Zainteresowany zakupem produktów?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch

Sklep internetowy

Chmura Comarch

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?
Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe.
My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie