Zrestartuj swoją firmę z Comarch ERP

Producent Twojego oprogramowania przestaje je rozwijać lub wspierać? Zostaje przejęty przez inną firmę? Poszukujesz stabilnego, polskiego dostawcy?

Zamień swoje obecne oprogramowanie do zarządzania firmą na Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XT - uzyskaj 30% rabatu i otrzymaj pakiet dodatkowych korzyści na dobry restart z Comarch ERP!

Skorzystaj z promocji

Masz lepszy wybór

Wybierając Comarch ERP XT lub Comarch ERP Optima:

  • Stawiasz na stabilnego dostawcę - Comarch jest firmą z dużym kapitałem, która rozwija swoje produkty od 20 lat, dzięki czemu jest wiodącym polskim dostawcą oprogramowania IT, aż 91% użytkowników poleca systemy Comarch innym przedsiębiorcom,
  • Dostajesz gwarancję, że będziesz pracować na oprogramowaniu zawsze zgodnym z przepisami, ponieważ nad jego rozwojem i aktualizacjami niezmiennie od lat pracują dziesiątki ekspertów, którzy na bieżąco śledzą zmiany w przepisach i rozwój technologii IT dla biznesu,
  • Masz dostęp do elastycznego systemu, który pozwala na obsługę wielu procesów w zależności od potrzeb Twojej firmy – rozbudowana funkcjonalność i modułowość pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Nie wiesz jak zacząć? Rozpoczęcie pracy jest szybkie i proste, możesz wesprzeć się szkoleniami multimedialnymi lub uzyskać pomoc techniczną – korzystając z promocji otrzymasz wsparcie telefoniczne na 3 miesiące za darmo.

Przeczytaj referencje i opinie klientów z każdej branży

System Comarch ERP Optima wspomaga codzienne procesy biznesowe w ponad 75,000 polskich firm

Skorzystaj z 30% zniżki. Zrestartuj firmę z Comarch ERP!

Weź udział w promocji 

Migrujący otrzymają ponadto:

Szkolenia z obsługi Comarch ERP Optima

Telefoniczne wsparcie techniczne: Asysta premium bezpłatnie na 3 miesiące 

Wypełnij poniższy formularz, aby skorzystać z promocji:

Na swój adres email otrzymasz kod, który będzie można wykorzystać w Sklepie Comarch lub zrealizować u jednego z Partnerów Comarch w Twoim regionie.

Promocja trwa do 30 września. Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.