Let’s chat ERP & AI

20 – 22 października 2024

Zapisz się

Podsumowania i plany

Partnerstwo to najważniejszy w roku czas biznesowych podsumowań, prezentowania premier produktowych oraz omawiania planów na przyszłość.

Udział niemieckich Partnerów

Na tegorocznej konferencji powitamy reprezentację Partnerów niemieckich, których obecność będzie okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Konkurs Partner Roku

Jak co roku Comarch nagrodzi najlepsze i najbardziej inspirujące wdrożenia u Klientów. Tym razem do udziału w Konkursie zapraszamy również Partnerów niemieckich!

Szanowni Państwo,

Sztuczna Inteligencja pozostaje tematem numer jeden już drugi rok i na pewno nie jest to jej ostatnie słowo. AI wciąż stwarza dla nas oraz naszych Klientów nowe możliwości, co pokazujemy w naszej ostatniej kampanii marketingowej, poświęconej Inteligentnym Systemom Comarch. Jednak za rozwojem i wykorzystaniem tej technologii niezmiennie stoi człowiek.

W trakcie Partnerstwa 2024 postanowiliśmy skupić się właśnie na współdziałaniu człowieka i Sztucznej Inteligencji. Zaprezentujemy Państwu, jak AI rozwija się w naszych produktach pod czujnym okiem specjalistów Comarch ES.

Zapraszam Państwa do udziału i Let’s chat ERP & AI!

Zbigniew Rymarczyk
Wiceprezes Comarch SA
Dyrektor sektora ES

Hotel

Konferencja Partnerstwo 2024 raz jeszcze odbędzie się w Warszawie, w hotelu DoubleTree by Hilton. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i zachęcamy do rejestracji. Koszt uczestnictwa 1 osoby zależy od wybranego miejsca w pokoju jedno lub dwuosobowym.

Aby umożliwić wygodny dojazd i zakwaterowanie, zapraszamy już w niedzielę 20 października. W ramach zakwaterowania przewidziane są dwa noclegi, w dniach 20 oraz 21 października.

Prelegenci

Rejestrator

Weź udział w konferencji
Aby się zarejestrować, zaloguj się, wybierz zakładkę Rejestracja i zaakceptuj regulamin uczestnictwa. W rejestratorze możesz także zaprosić innych partnerów Comarch ES na konferencję.
Głosuj na tematy
Propozycje tematów sesji tematycznych oraz stronę głosowania przedstawimy wkrótce.