O wydarzeniu

Rok 2022 przyniósł zmiany prawne, które wpłynęły zarówno na nasze życie codzienne, jak i funkcjonowanie biur rachunkowych. Choć po kilku miesiącach coraz lepiej radzimy sobie w nowej rzeczywistości, na księgowych nadal spoczywa obowiązek kształcenia się i podążania za rozwijającymi się potrzebami rynku. Aby zapewnić ciągły rozwój i wzrost kompetencji, przygotowaliśmy wydarzenie dedykowane przedstawicielom biur rachunkowych.

W jego trakcie przedstawiliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym:

  • odkryjecie nowe możliwości w zakresie współpracy i komunikacji z Klientem,
  • zautomatyzujecie codzienne obowiązki,
  • poznacie skuteczne metody na ochronę danych w waszej firmie.

Nie zabrakło również informacji na temat nowości takich jak Comarch sPrint, czy Comarch Apfino. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy też zmiany w naszych systemach pojawią się w związku z ich dostosowaniem do Krajowego Systemu e-Faktur, a także platformę Comarch Moje BR w wersji na przeglądarkę, która wprowadzi nowy standard w zakresie obsługi Klienta.

Zapraszamy do rejestracji na dostęp do materiałów!

Zobacz zapowiedź Kongresu Biur Rachunkowych

Uzyskaj dostęp do prezentacji – wypełnij formularz

Podatkowy rollercoaster

Przygotuj swoje biuro rachunkowe na cyfrową e-(r)ewolucję

Jak odciążyć kadrową oraz usprawnić obowiązki związane z prowadzeniem PPK.

Technologia zmienia HR – wystąpienie Klienta

Premiera roku: Comarch sPrint – nowoczesne narzędzie do wydruków

(Nie)bezpieczny w sieci

Technologia na etacie

Spójny ekosystem jako gwarancja stałej relacji między Biurem Rachunkowym a jego Klientami

Integracja z KSeF

Analizy i raportowanie w Biurze Rachunkowym

Jak ochronić swój biznes i przenieść finanse do sieci dzięki nowoczesnej platformie Comarch Apfino

Przedstawienie oferty specjalnej dla uczestników

Dostęp do nagrań po wypełnieniu formularza

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wszystkich nagrań zarejestrowanych podczas Kongresu.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z warunkami i zasadami regulaminu uczestnictwa w Kongresie „Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe?” i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.