O wydarzeniu

Po dwuletniej przerwie, w trakcie której spotykaliśmy się online, wróciliśmy do stacjonarnej formuły naszej bezpłatnej konferencji Produkcja w dobrych rękach! Wydarzenie to coroczny cykl przeznaczony dla właścicieli, kadry zarządzającej i pracowników różnych działów firm produkcyjnych.

W trakcie tegorocznej edycji poruszyliśmy takie tematy, jak:

  • wsparcie systemów MES oraz IoT w procesach raportowania produkcji i utrzymania ruchu,
  • wykorzystanie Comarch APS do zaawansowanego planowania,
  • automatyzacja procesów i zarządzanie dokumentacją w firmie produkcyjnej,
  • zarządzanie produkcją w przedsiębiorstwach wielospółkowych,
  • wykorzystanie systemów klasy WMS w optymalizacji procesów magazynowych i produkcyjnych.

Zapraszamy do rejestracji na dostęp do materiałów!

Uzyskaj dostęp do prezentacji – wypełnij formularz

Powitanie uczestników konferencji

Wykorzystanie Comarch DMS i OCR do automatyzacji procesów i zarządzania dokumentacją w firmie

Wsparcie planowania produkcji za pomocą Comarch APS

Comarch ERP XL - produkcja w praktyce

Rozliczanie materiałów na produkcji i wykorzystanie Comarch MES do raportowania ich zużycia

Usprawnianie procesów magazynowych, produkcyjnych i logistycznych za pomocą systemów klasy WMS

Zarządzanie utrzymaniem ruchu z wykorzystaniem mechanizmów robotyzacji (RPA) oraz IoT

Rola systemów analitycznych w warunkach niepewności gospodarczej

Zarządzanie produkcją i dystrybucją w przedsiębiorstwach wielospółkowych i wielozakładowych

System Comarch ERP XL w zakładzie Forty Sp. j.

System Comarch ERP XL w Dela Cosmetics

System Comarch ERP XL w Albatros Aluminium Sp. z o.o.

Dostęp do nagrań po wypełnieniu formularza

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wszystkich nagrań zarejestrowanych podczas konferencji Produkcja w dobrych rękach 2022.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z warunkami i zasadami regulaminu uczestnictwa w konferencji „Produkcja w dobrych rękach 2022” i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.