Systemy Comarch ERP dla firm

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym firmy, które chcą zyskać przewagę  konkurencyjną musza mieć zdolność szybkiego przyswajania się i korzystania z rozwiązań adekwatnych do rodzaju działalności i wielkości przedsiębiorstwa. Systemy informatyczne klasy ERP są niezwykle efektywnym narzędziem w codziennych staraniach o lepszy wynik biznesowy.

Naszym celem jest dostarczenie klientom rozwiązań, które poprzez inteligentne wykorzystanie najnowszych technologii, otwierają nowe drogi prowadzenia biznesu i pomagają wyprzedzić konkurencję. W portfolio naszych produktów znajdą Państwo rozwiązania dla każdej firmy począwszy od przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych poprzez sieci sprzedaży detalicznej i biura rachunkowe, aż po mikro przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe. Ponadto zgodnie z ideą ERP 4.0 do naszych systemów oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, które tworzą w pełni zintegrowany system do obsługi każdego aspektu pracy firmy.

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

Finansowanie Comarch ERP

Centrum Finansowania Comarch oferuje pomoc w doborze i pozyskaniu dostępnych na rynku metod dofinansowania projektów ERP: dotacji unijnych, leasingu IT czy kredytu technologicznego. 

Dowiedz się jak skutecznie finansować inwestycje w technologie ERP.

Zintegrowana Oferta Comarch

Jest doskonałym uzupełnieniem oferty systemu klasy ERP. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in: platformę sprzętową, systemy operacyjne, oprogramowanie baz danych, ochronę antywirusową.

W ramach Zintegrowanej Oferty Comarch proponujemy Państwu także kompleksową obsługę w modelu hostingowym.

Gdzie kupić?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch
Sklep internetowy
Chmura Comarch

Dzięki mapie sprzedaży znajdziesz sprawdzoną firmę z Twojej okolicy wdrażającą nasze rozwiązania.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza