Tarcza Antykryzysowa i jej wsparcie w systemach i produktach Comarch ERP

Aktualności

Z bloga Nowoczesne Zarządzanie

Tarcza anykryzysowa 4.0 podpisana

Czwarta odsłona przepisów antykryzysowych mających na celu ochronienie przedsiębiorców, miejsc pracy i konsumentów przed negatywnymi skutkami COVID-19 weszła w życie. Co zakładają nowe przepisy?.

Zmiany w Tarczy Antykryzysowej

Zmiana warunków przyznawania świadczenia postojowego, zmiany dotyczące zwolnień ze składek ZUS oraz zmianę warunków przyznawania mikropożyczki. Co konkretnie się zmieniło?.

Pomoc unijna dla firm w dobie koronawirusa

Pojawiły się nowe formy wsparcia z UE dla firm na specjalnych antykryzysowych zasadach. Wprowadzono też wiele zmian organizacyjnych, które uproszczą sięganie po środki unijne, a także rozliczanie i prowadzenie już trwających projektów.

100 mld na pomoc dla firm

Polski Fundusz Rozwoju uruchamia Tarczę Finansową dla firm i pracowników, którzy ucierpieli wskutek pandemii koronawirusa. Przeczytaj jakiej firmie jaki rodzaj pomocy i jak o nią wnioskować?.

Najważniejsze informacje o Tarczy Antykryzysowej

Pakiet antykryzysowy, na który składają się trzy ustawy wszedł w życie. Główne cele to ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach w związku z epidemią koronawirusa.

  Obejrzyj webinar o Tarczy Antykryzysowej

  Z nagranego webinaru dowiesz się:
  • jakie są założenia wprowadzonej Tarczy Antykryzysowej  (instumenty pomocowe tj. dopłaty i odroczenia obowiązków, zmiany w podatkach i ubezpieczeniach społecznych, uproszczenia w załatwianiu spraw urzędowych)
  • kolejne propozycje rozszerzenia pakietu pomocowego, w ramach Tarczy 2.0 i 3.0
  • w jaki sposób nowe przepisy i zmiany prawno-podatkowe zostaną obsłużone w systemach Comarch ERP

  Tarcza dla Mikrofirm i JDG | Poradnik Przędsiębiorcy

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza