Bezpieczeństwo danych i backup

E-Book

Jak ustrzec firmę przed poważnymi kłopotami?

Utrata danych najczęściej oznacza dla firmy co najmniej przestój wynikający z konieczności ich odzyskania. Ale może skutkować też utratą zaufania, poważną rysą na wizerunku albo odpływem potencjalnych klientów. Powodów utraty danych może być wiele.

Przeczytaj nasz e-book I dowiedz się:

  • Co może spowodować utratę danych
  • Jakie są podstawowe zasady skutecznego zabezpieczenia danych
  • Czym jest IBM FashCopy
  • RODO I backup: o czym trzeba pamiętać.

Pobierz e-book

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.