WHITE PAPER

Jak komunikować się z pokoleniem Y?
Czyli kilka słów o chmurze

Jak komunikować się z pokoleniem Y

 

Każdy z nas zetknął się z określeniem „milenialsi”, pokolenie Y albo pokolenie Z. Coraz częściej mówi się o pokoleniu C. Roboczo możemy przyjąć, że to są osoby urodzone pomiędzy 1980 a 2000 rokiem, według różnych szacunków ta grupa liczy od 9 do 11 milionów Polaków i wkrótce stanie się największą siłą robocza na rynku pracy.

Więcej o tym co odróżnia pokoleniu Milenialsów, jak też o powiązaniu pokolenia „Y” z usługami w chmurze dowiesz się w White Paperze.

Pobierz darmowy white paper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.