Comarch Mobile Sales Force

Rozwiązanie

Posiadanie rozproszonych i mobilnych struktur w firmie, gdzie dodatkowo może występować częsta rotacja pracowników, stanowi duże wyzwanie organizacyjne. Aby sprostać tym wyzwaniom, potrzebne jest narzędzie, które umożliwi z jednej strony kontrolę podległych struktur sprzedaży, a z drugiej będzie stanowić wsparcie dla ludzi pracujących w terenie przy obsłudze klientów.

Comarch Mobile Sales Force Apps to niezawodne oraz kompleksowe narzędzie dostępne w chmurze pozwalające na skuteczne zarządzanie terenowymi siłami sprzedaży, które obsługują zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny kanał sprzedaży. Rozwiązanie z jednej strony wspiera przedstawicieli handlowych w ich codziennej pracy, z drugiej natomiast pomaga w efektywnym i skutecznym zarządzaniu całym zespołem sprzedażowym, dzięki optymalizacji procesów za pomocą RPA (Robotic Process Automation). Jest to system klasy Sales Force Automation (system wsparcia sprzedaży) dostępny na smartfony i tablety zarówno z systemem Google Android, jak i iOS. Dla spełnienia oczekiwań działów sprzedaży, trade marketingu i logistyki, system Comarch Mobile Sales Force Apps udostępnia odpowiednie aplikacje w zależności od zakresu
odpowiedzialności jego poszczególnych użytkowników.

Pobierz darmową ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.